Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudnám helyreállítani a...

Hogy tudnám helyreállítani a FIFA Kontroller konfigucáriómat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fifával kapcsolatos problémám adódott amivel már fél éve nem tudok mit kezdeni és nem találok rá megoldást a neten, ezért fordulok most hozzátok. A FIFA 17et PC-re vettem meg a tavalyi évben, nagyjából fél évig nem volt vele semmi probléma. Fél év után a kontrollerem elkezdett "meghülyülni", ha fogalmazhatok így és pár hónap elteltével teljesen használhatatlanná vált. Ez alatt azt értem, hogy amikor beléptem a játékba és a betöltött főmenű, elkezdett folyamatosan pörögni a menü mint ha a jobb analog kart folyamatosan jobbra nyomnám illetve a játékban is amikor meccset játszottam a játékosom megállás nélkül cseleket csinált össze-vissza pedig nem nyomtam semmilyen gombot. Azt hittem a kontrollerrel van baj, vettem egy újat de ezzel is ez a helyzet. Letöltöttem a fifa 16-ot és ott is ugyan ezt csinálja . Most jön az új fifa a 18 és valami megoldást találnom kéne nem szeretném ha csak porosodna a polcomon mert nem tudok mit kezdeni a kontroller problémával. A válaszokat előre is NAGYON KÖSZÖNÖM!

2017. aug. 14. 21:19
 1/1 A kérdező kommentje:
Annyival kiegészíteném,hogy elég sok videót megnéztem ezzel kapcsolatban youtuben próbáltam mindenféle configokra kicserélni a sajátomat illetve újratelepíteni a játékot de semmi nem segített, gondoltam,hogy a csatlakozóval lehet a gond de a gépem összes USB csatlakozójával megpróbáltam és nem lett jó úgyse ...
2017. aug. 14. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!