Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nautilus topon mennyire jó,...

Nautilus topon mennyire jó, mennyire tud érvényesülni?

Figyelt kérdés
Eddig supportként használtam, ahol meg is lett vele a lvl 7, és néha-néha jg-ben, ha odakerültem. De topon még nem játszottam vele :/

2017. aug. 15. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tank meta van, szóval csak ki kell próbálni. Burst-je alig van, és nem tud úgy trédelni, hogy ne kezdjen el pusholni, szóval a negatív lavinaeffektus nála egy veszély.

Gankben tud segíteni, TF-ban nagyon erős. Ki tudja, lehet hidden op, csak valami tárgyat kell hozzá találni. Pl zz rot, banner of command, szépusholni topot, boot of swiftness, gauntlet, thornmail aztán tf-ban leultizni az adc-t, q, e, egyenként fejbekólintani mindenkit néhány másodpercenként, közte q-t frisíteni néha.

Ki tudja, lehet, hogy még trinitivel is lehet nyitni vele. Mondjuk Egy Gnar vagy egy Darius ellen nem tudom mit kezdene. Cho ellen jó az biztos.

2017. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik mainem,én személy szerint imádom.Általában dorans ringel kezdek és W vel mivel igy egyszerűbb tradelni.Aztán ha lesz meg 500 goldod veszel meg egy ringet,ez ilyen lane bully build.Mid gameben full tankra mesz az egyik gyűrűt el is adhatot ha fontos.A game része miutan team fightban kiosztottad az összes cc d és kitankoltal mindent sajnos a teamedre kell hagyatkoznod.
2017. aug. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ^^
2017. aug. 15. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Statisztikák alapján vannak nála erősebbek is. Én keveset játszottam, de nem volt vele bajom. Tank meta segít neki ;)

Emlékszem, mielőtt nerfet kapott utáltam ellene játszani, soha nem halt meg, és a Q-jának a hitboxa nekem eléggé kiszámíthatatlan. Ha tetszik a hős, akkor jó lesz, hajrá! :D

2017. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi ^^
2017. aug. 17. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!