Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban vannak űrlények,...

Sims 3-ban vannak űrlények, vámpírok és növény simek? És ha igen, hogy kell űrlényt/vámpírt/növény simet készíteni?

Figyelt kérdés
Előre is nagyon köszönök minden valaszt.

2017. aug. 18. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Vámpírok a Leszáll az éj és a Természetfeletti erők kiegészítőkben vannak.


Növény nincs, de a Természetfeletti erőkben van a vámpíron kívül vérfarkas, zombi, tündér, dzsinn, boszorkány/varázsló és szellem (azt hiszem nem hagytam ki semmit)


űrlényekről nem tudok, asszem nincs

2017. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


A Leszáll az éj-t nem tudom, de Természetfeletti erőkben a sim létrehozásánál is be lehet állítani hogy sima sim legyen-e, vagy vámpír,vérfarkas,stb.


Vagy ha sima simed van és találkozik egy természetfeletti simmel, összebarátkozhat vele és megkérheti hogy változtassa át.


Egyedül a zombit nem lehet létrehozni, azok teliholdkor jönnek elő és meg kell harapniuk a simedet.



Alapjátékban csak szellemed lehet, de ahhoz végre kell hajtani egy küldetést (asszem a halott sim urnáját kell elvinni a Kutatólaborba és szellemet csinálnak belőle)

2017. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudtommal az Egyetem kiegészítőtől jönnek be a virág simek.(PlantSim)

Családkészítőben nem hozható létre és sajnos többet nem is ismerek rólúk.

2017. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Vámpírok a leszáll az éj kiegészítővel jönnek és létrehozhatóak családcsinálóban vagy ha van a szomszédságodban barátkozz össze vele és akk meg tudod kérni hogy változtasson át vagy menj el elixírbizományi boltba és ha szerencséd van éppen tudsz venni elixírt amivel át lehet, ide naponta menj mert minden nap megváltozik a készlet.


Növénysim: [link]


Az űrlény elég nehéz:

[link]

2017. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönök mindent :)
2017. aug. 19. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!