Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Spore című játékban hogykell...

A Spore című játékban hogykell növényeket készíteni?

Figyelt kérdés
A Spore Galactic Adventures játékban? mert bemegyek a spore-ba és Alkotás és Válassz Labort!: van lény labor, kocsi, épületlabor,hajó,repülő,és űrhajó labor, na de ha bemegyek a spóropédiába akkor A "Maxis" készítettek növényt, na azt hogycsinálták? mert én növényt nemtudok készíteni értitek miről beszélek??

2015. jan. 24. 18:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

A készítők kivették ezt a funkciót a játékból, mert elég bugos lett. De elő lehet hívni, viszont mivel rohadt bugos, nem minden esetben működik.


Annyi az egész, hogy:

1. jobb klikk a parancsikonra -> tulajdonságok -> cél végéhez be kell írni (idézőjelek nélkül): "-state:FloraEditor"

2. Ezt a fájlt pedig be kell másolni a data (C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\SPORE_EP1\Data) mappába: [link]

3. Végül ezzel a parancsikonnal indítod el, és a növényszerkesztőben indulsz. Viszont ne várj nagy csodát.


Itt egy kis segítség: https://www.youtube.com/watch?v=lAI6T_ZfrYM

2015. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nekem nincs EP1 Data !!! Windows 8.1-es a gépem mit csináljak akkor?
2015. jan. 25. 09:20
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Kell lennie: a játék parancsikonjára kattintva keresd meg a játék főkönyvtárát. -> A mappából "lépj egyet fel" (backspace), és ott van a data mappa- abba kel másolni, a többi "package" fájl mellé.

Vagy indíts egy keresést a gépen a ".package" fájlokra. Több mappát is kidob majd, az egyszerűség kedvéért másold be a linkelt fájlt mindbe.

2015. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nincsen PACKAGE File...
2015. jan. 25. 14:04
 5/21 anonim ***** válasza:

o.o Kell lennie, mivel a játék ezeket használja! 3 mappa is tele van package fájlokkal: az egyik az alap Spore data mappája, a másik a Galaktikus Kalandok data mappája (mindkettő alapesetben a Program Filesben), a 3. pedig az user mappák közt van valahol elrejtve. A linkelt fájlt a GK data mappájába kell dobni.


Lehet, hogy rejtett fájlok közt van, vagy másik partíción...

Keress rá erre "Spore_EP1_Content_02", vagy a 600 MB-nál nagyobb méretű fájlokra, és a keresést terjeszd ki az összes partícióra, és a rejtett fájlokra is: [link]


*De megjegyzem: enélkül a fájl nélkül is meg tudod nyitni a növényszerkesztőt, csak így még instabilabb ez a funkció. Az a fájl csak egy kicsit stabilabbá teszi a szerkesztőt, persze még ezzel is elég bugos. A játék parancsikonjában a cél végénél írd be, hogy "-state:FloraEditor" a "-locale:hu-hu" helyett! És indítsd el a játékot. Ha belépsz a növényszerkesztőbe, előbb adj meg egy kulcsszót a név alatt, és a növény méretét állítsd nagyra (ezzel egy kicsit még stabilabb lesz a dolog, de mint fentebb írtam, ne várj nagy csodát).

2015. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Megvannak a package fájlok is de úgy bedöglött a SPORE hogy azthittem nemlehet visszaállitani mert az történt: mind meg csináltam és a Locale:hu-hu -nál *** ha belépek *-okat ír ki... aztán angolra álított és végül vissza magyarra
2015. jan. 25. 17:58
 7/21 anonim ***** válasza:

Huhh, nem akartam semmi rosszat, hidd el, csak a kérdésre akartam válaszolni! Én úgy próbáltam ki, ahogy írtam, és nálam "problémamentesen" működött... már ahogy működött. Sőt, ami azt illeti már egy rakás modot raktam a játékba, és stabilan műkszik.

Normalizálódott a játék? A növényszerkesztő bejött, vagy az sem?

2015. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem jött be a növényszerkeztő, de legalább megpróbáltál segíteni! :) mindegy bár mod az jó lenne de nembaj :D
2015. jan. 25. 21:49
 9/21 A kérdező kommentje:
Milyen mod egyébként? leírási linket tudsz küldeni? PLS
2015. jan. 25. 22:28
 10/21 anonim ***** válasza:

Itt van néhány mod tippem. A telepítésük ugyan az, mint már fentebb írtam (csak be kell ezeket tenni a többi package fájl mellé)


Dark Injection mod: beleteszi a játékba az összes Dark Spore-os testrészt:

[link] *Innen töltsd le ezeket:

- Arenas_RDX9.package

- Arenas_Textures.package

- 2013_CoreTextures.package

- 2013_DI.package

Megjegyzés: a 6 patch-t nem kell felrakni, anélkül is működik. Ha pedig tört játék, végképp ne rakd fel!


Amiket még használni szoktam: [link]

- 2014_DavoCreatureCells: tudsz 3d-s sejteket készíteni https://www.youtube.com/watch?v=XSHlAAu1k0Q

- blazesRusmod: Kapitányokat tudsz vele a lényszerkesztőben módosítani (Kaland szerkesztőben kell megnyitni) https://www.youtube.com/watch?v=qpnZTi0GbIo

- BotPart2_Data: robot alkatrészeket tesz a tesztrészekhez.

- faster_ufo: gyorsabb ufó űrfázisban

- Galacticcodenobreak: Galaktikus Kódexet nem tudod megszegni

- groxloveyouMOD: Grox-ok szeretnek téged :)


Itt egy halomba ömlesztve van még egy csomó: [link] :)

2015. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!