Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csal a Clash royale?

Miért csal a Clash royale?

Figyelt kérdés
Azt a hírt terjesztik, hogy a log bait deck jó a golemes deck ellen, ezért úgy vannak alakítva a dolgok, hogy nem lehet golemmel nyerni log bait ellen. Mi az, hogy a goblin barreljét a köcsögnek le logozom, a princessét leszedem baby dragonnal, az infernoját lightningozom, és a végén ő szedi le az én tornyom 1 rocket loggal, én meg még fél hpt se sebeztem?
2017. aug. 18. 10:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Természetesen a night witch is meghal a princesstől, amit egyébként loggal leszedtem, de persze akkor ért oda mikor a night witch megdöglött
2017. aug. 18. 10:27
 2/3 anonim válasza:

a játék csak 40 % ban függ a decktől 50% ban a játékostól aki tudja mit mi ellen és hova rakjon le a maradék 10% pedig a szerencse. Soha ne hidd el hogy az adott deckel legyőzöl mindenkit mert lehet hogy papíron az egyik deck veri a másikat de ha a másik játékos jobban játszik semmit semmit sem ér a papír forma


Megjegyzés:


1:a clash royale nem csal mivel a meccs csak rajtatok múlik nincs külső beavatkozás


2:ne nevezd köcsönek az ellenfelet azért mert jobb nálad.viselkedj kicsit érettebben!

2017. aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pistivok111222 válasza:
Szia! Ha játszottál kb 4-7 meccset vagy válts decket és azzal is csak annyit játsz amennyit az elsővel vagy pihenj 20-30 percet mivel alkalmazkodik a cr a decked hez.. Tehát ha te nem nagyon birod védeni a légi támadást akkor olyat fog beküldeni ellened aki azt használ.. Ugyan ez támadásnál is.. Remélem segitettem
2017. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!