Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends játékosok,...

League of Legends játékosok, tudnátok segíteni? (kezdő)

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, pár napja kezdtem a játékot, és van pár dolog aminek utána olvastam, de úgy sem tudom, vagy nem értem.

- Hogy tudok olyanokat írni én is, hogy Segítség, egy ellenség eltűnt, vonuljon vissza valaki, stb? ezek a chat commandok

- Egy jungle karakternek pontosan miből áll a feladata? - Wardolni hol szokás, és hol tudok wardot venni? Bokorban kell? vagy ha jungle karaktert szeretném kipróbálni akkor hová kell tegyem a wardot, csak sárkányhoz, azt keressem meg? már voltam jungle és mindenki leszidott mert nem tudtam

- Egy fegyvert amit már megvettem de megtelt a raktár és szeretnék egy jobban akkor azt hogy tudom eladni? nekem nem engedi sehogy sem eladni

Bocsi a hülye kérdésekért de tényleg kezdő vagyok és nem nagyon értem még a dolgokat, pár killt tudok csinálni és nagyjából supportolni meg adc-ként vagyok Dravennel a legjobb mostanában, de mást is kipróbálnék, jungleban pl. Evelynnt. Nagyon megköszönném, annak aki segít és nem angol oldalakat linkel és szövegeket másol be, hanem röviden leírná a válaszokat.



2017. aug. 18. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

botok ellen menjél, elég sokáig, majd ha ott már jól megy, sok kill/assist és kevésszer halsz, sok miniont megölsz, utána próbálkozz normál játékban...


pingelni a V+egérel lehet, wardolni olyan területkre kell amiket nem látsz be, így lehet bokor is, folyó stb, mérkőzés függő mindegyik

belépsz a boltba, rámész a tárgyra amit el akarsz adni és eladod, ennyi


Jungler fő feladata, a többi ösvény támogatása, ezzel emberfölény kialakítani, sárkányt védeni vagy kiszedni, ellenfél jungleban is lehet ölni :)

2017. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha pár napja kezdted a játékot akkor ne menj PVP-be. Botok ellen menj. És ott előbb érezz rá a játékra. Ilyen full alapokra h pl hogyan kell pingelni (Lenyomod a V-t rákattintasz valahova a mezőn és négy felé lehet húzni az egeret. Majd meglátod), ölni, mikor milyen spellt használj stb.

A junglezás nem alap szerep.

Ha elérted a 15-ös szintet onnantól ajánlom a pvp-t.

Junglezásnál az a feladat h öljed a szörnyeket és segíts be a többi lanen úgy hogy az enemy meglepődjön h hirtelen ott termettél (angolul gankelj)

Wardolni szokás a bluet meg a redet late gamekben pedig inkább a baront és a draket.

Ezt a fegyvereket meg nem értem h megveszel egy fegyvert és megtelt a raktár.???? Egy fegyver egy helyet foglal el

A lol nagyon összetett játék. Regényt lehet írni róla h h kell játszani. Öt éve játszom és most se vagyok profi 16/L

2017. aug. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A legutóbbi vagyok. Ha van kérdésed írj. Szívesen segítek
2017. aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Néha majd játszhatunk együtt ha akarsz
2017. aug. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!