Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Össze kéne hozni Lolban egy...

Össze kéne hozni Lolban egy ütőképes kezdő (lvl 10-15) csapatot. De hogyan? Hogyan csinálják a jó játékosok? A baráti körömben nem nagyon lolozik senki, embereket pedig lehetetlen találni.

Figyelt kérdés

Aki meg is felelne. Ha van is magyar, akkor Vagy leftelős, vagy feladós, nuku tisztelet, és 14 év alatti. Hogy a fenébe lehet ütőképes csapatot összehozni hogy elkezdhessem valahogyan majd a rankedet?

Lehetetlen küldetés. Az hogyan csinálja akinek a haveri társasága nem lolozik? :I Ez már tök reménytelen.



2014. szept. 25. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az én osztályomban pedig csak 8-10-en LOL/Dotáznak (12.osztály).
2014. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálam ez eléggé könnyen ment. Van egy barátom, aki lolozik, ő hívta egy ismerősét, ő is hívott valakit, és így tovább, így összejött egy társaság, akik nagyon normálisak, és gyakran játszunk együtt, bár nem rankedozunk.
2014. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az én haverjaim már sikerült átcibálni payday-ezni, gta-zni, de még terrariázni is... aztán a lol nem jön be egyiküknek sem. :I így esélyem sincs elkezdeni a rankedet. Osztályomba meg még gamer sincs igazán.
2014. szept. 26. 09:21
 4/14 A kérdező kommentje:
Pedig már taktikám is van, csak nem lehet megcsinálni igazán csapatjátékos csapat nélkül :s amúgy 17 vagyok.
2014. szept. 26. 09:23
 5/14 A kérdező kommentje:
És még egy javítás* És ráadásnak én olyan playert keresek akiben buzog a versenyvágy, és hogy feltörjön a ranglétrán rankedben, aki jó csapatjátékos, aki sosem nyom rá a feladásra, nem szidja szét az ellenséget. Na ez még jobban megnehezíti. Tökéletes csapat van, csak én nem leszek része soha :I
2014. szept. 26. 09:35
 6/14 anonim válasza:
70 millió játékos közül ennyire azért nem nehéz választani. Egyébként önmagát komolyan vevő csapat sajnos nem fog szóba állni senkivel, aki nem Diamond 1 minimum, úgyhogy nem a helyedben nem nagyon stresszelném magam a ranked team probléma kapcsán.
2014. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Hgfeusdj válasza:

Helló!


Én szívesen loloznék veled. 16 éves vagyok. már 3 éve lolozok de az előző accountomat valamiért törölték úgyhogy most 10-es vagyok. Én pont olyan vagyok mint amit mondtál. Az biztos hogy én soha nem adnék fel 1 meccset sem. Az a stílusom van hogy berontok az ellenségbe és egyedül elkergetek akár 3 ellenfelet is. a barátaim azt hiszik hogy szar vagyok lolban mert csak 10-es vagyok de szerintem nem az számít hogy hányas vagyok hanem az hogy mennyire vagyok jó meccs közben. de igen képes vagok olyanra is hogy 100 hp val nekimegyek az ellenségnek ha azzal megmentem egy csapattársam. úgyhogy döntdsd el hogy szeretnél-e velem játszani mert nekem lenne kedvem. nekem is ugyanez a bajom hogy a barátaim nem vesznek komolyan mert szeretem az op karikat meg ilyenek. úgyhogy most én is tök egyedül vagyok.

2014. szept. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nos igen, ez jó meg minden. Igazából nekem egyáltalán nem az számít hogy jó vagy-e. Bár nyilván fontos. De az számítana hogy jó csapattak vagy-e és lehessen benned bízni, illetve te is bízz a csapatodban. Sajnos 2 emberből nem lesz csapat, de már jó kezdet lenne ez. Nos... Sajnos kell az az 5 megbízható ember, aki segít ha rajtad az ellenség, és követi azt a taktikát amit te mutatsz neki. Nos, ha meglenne az az 5 ember szerintem örömmel együttműködnék veled.
2014. szept. 27. 00:39
 9/14 A kérdező kommentje:
*csapattag. Igen, ezért az egy javításért megérte +1 komment. f*ck yeah!
2014. szept. 27. 00:50
 10/14 anonim válasza:

Hol jatszol?

Én egy honapja jatszok 10 es vagyok (tudom, hogy nem szamit, hogy mennyi ido alatt jutottam el idaig) csak azt akartam erzekeltetni hogy menyit jatszok :-)

Sosem adtam meg fel meccset (pedig volt olyan hogy csapatomnak mindossze 9 killje volt ellenfelnek meg 65)

Volt mar hogy afkoltam 1 szer net miatt, 1 szer meg anyam eltorte labujjat, azert ezek megbocsajthato "bunok"

Meg nem tudom melyik lanen, melyik role-al vagyok jo. Oda megyek ahova kuldenek vagy nagy szukseg van ram

Jelenleg kedvenceim:

Fiora, Shaco, Blitzrank, Ziggs

Supportkent kepes vagyok felaldozni magam fighterekert. Ha az eredmenyeimet megnezed akkor azert latszik, hogy mem vagyok egy kill lopo g*ci!

A nevem Scurel EUNE-n vagyok

Es szivesen jatszanek veletek :-) Vannak osztalytarsaim, de ok dimondosok es goldosok, igaz egyikkel jatszottam parat, de csak azert mert felhuzta 10 esre a 9. accountjat RP ert, szoval vele se jatszom tobbet csak, ha harminc leszek (nyilvan fog velem, meg mondtak is mar osztalytarsaim, hogy szivesen jatszananak velem, de azert csak elvezetesebb egy velem egy szintu kezdo jatekosokkal jatszai) Igaz elozo mar harom eve jatszik.

Bocs, hogy ilyen hosszura sikeredett

2014. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!