Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » (PC) Titalfall2 mennyire aktív?

(PC) Titalfall2 mennyire aktív?

Figyelt kérdés

Érdemes megvenni? Sokan játsszanak még vele?

Nem szeretném azt, hogy megveszem és alig van játékos, jóformán egyedül vagyok :/

Bár gondolom a megmaradt játékos (ha van) kissé profibb szinten van :O



2017. aug. 20. 21:00
 1/3 A kérdező kommentje:

*Titanfall

nem tudom, hogy kerül l betű... xD legalább a kulcsszó jó :D

2017. aug. 20. 21:03
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a vicc, hogy kevesen vagyunk, de mégis mindig talál meccset. A matchmaking nagyon jó: lehet szűrni, hogy te milyen játékmódokat szeretsz, és egy percen belül indítja is valamelyiket a kedvenceid közül. Ellenben ott van a Black Ops III, ami jelenleg a legnépszerűbb CoD, de Team Deathmatch-en kívül egyetlen játékmódot sem lehet játszani.

Tény, hogy multiban már csak a HC arcok maradtak, de ott van az új ko-op horda mód (Frontier Defense), ahol csak a gép ellen játszhattok, egymást segítve. Nagyon jó buli, a nehézség állítható, és villámgyorsan lehet szinteket lépni benne.

2017. aug. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Végül még sem veszem meg, hanem helyette az Origin accesre előfizetek. Nem rossz ajánlat. bf1, stb is ott van :)

Sajnálom, hogy ennyire kihalt a Titanfall2. Pedig nekem videó alapján nagyon jó játéknak tűnik, de még megjelenésekkor se volt neki nagyobb reklám, csak szépen csendesen megjelent :( Mint ahogy már más játék is járt, itt lehet szintúgy az a helyzet: lenne rá igény csak nem/kevésbé ismerik. De majd konkrét véleményem úgy is akkor lesz ha feltelepítem :)

Egyelőre 1 hónap előfizetés, ha minden faßa mehet akár 1 év is. A lényeg akkor, hogy van elegendő játékos jó matchmakingel!

2017. aug. 21. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!