Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért nem tudom átvinni?

Mért nem tudom átvinni?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy játék neve dying lght ez egy zombis játék aki ismeri és végig vitte attól kérnénk segítséget szóval rengetek pályát át vittem már de 1 ki fogott rajtam ilyen garázsba kéne be jutnom rengetek zombi veszi körül meg egy zöld takony dobáló szörny is nem is erőltetem rátok hogy végül is melyik pálya ez de a leg nagyobb bajom az hogy a zombikat sehogy se tudom ki nyírni akárhogy is verek rá vas csővel szöges deszkával meg se kottyan nekik és helyettük én halok meg van erre valami meg oldás ?
2017. aug. 21. 11:00
1 2
 1/12 Amarok Tonrar ***** válasza:
Van, szerezz szinteket és normális fegyvereket, mert a vascső és a deszka kb. a legrosszabb.
2017. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
A rengetek az mit jelent ?
2017. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
szintek meg vannak fel vettem egy macsétát vagy mit és mikor elő akartam venni nem mutatta hogy nálam van
2017. aug. 21. 12:04
 4/12 anonim válasza:
Ne tetézd ! :)
2017. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mi ? nem értem
2017. aug. 21. 12:17
 6/12 Amarok Tonrar ***** válasza:
A mondatközi írásjelekkel is próbálj megismerkedni, aztán a játékkal, mert ha léptél volna szinteket, akkor vehetnél/találhatnál a széklábnál kicsit rátermettebb fegyvereket is.
2017. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem úgy kell szintet lépni ahogy viszem a történetet ?
2017. aug. 21. 18:40
 8/12 Amarok Tonrar ***** válasza:
Csak tippelek, de ugye nem sokat értesz angolul a játékból, ugye?
2017. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem nagyon azért tettem rá magyarítást tudom aszt gondolod az gáz ha magyar és így se érted de na gyenge elméjű vagyok :D
2017. aug. 21. 19:29
 10/12 Amarok Tonrar ***** válasza:

Nem mondtam ilyet, csak általában fontos megérteni a játék alapvető szabályait, amivel játszol.

Bár én csak rövid ideig játszottam vele és azok az emlékek is homályosak, azt tudom, hogy 3 képességfa van, amiből az egyik az ügyesség (pl felmászol valahova), a másik az erő (megölsz egy zombit) és végül a túlélés (van egy negyedik is, de szerintem azt még nem nyitottad ki). A túlélés akkor fejlődik, ha küldetéseket csinálsz, nem kizárólag a főtörténeten belül és talán akkor, ha túlélsz odakint egy éjszakát. Ezekért pontokat kapsz, amiket elosztasz. Közben növekszik a szinted, amikért a főbázison egyre jobb fegyvereket vehetsz. Az emberi (nem halott) ellenfeleknél is lehet találni combosabb fegyvereket. A kezdeti eszközök nagyon hamar elavulnak és igen nagy különbség van egy 130-as és egy 180-as sebzésű fegyver között.

Ha nem csak küldetéseket csinálsz, hanem felfedezel, elég hamar kinyithatsz képességeket, amik könnyebbé teszik a dolgod. Ráadásul így könnyebb erősebb fegyvereket is találni. Majd csak utána ess neki annak a helynek, ami most túl nehéz.

2017. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!