Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért nem tudom átvinni?

Mért nem tudom átvinni?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy játék neve dying lght ez egy zombis játék aki ismeri és végig vitte attól kérnénk segítséget szóval rengetek pályát át vittem már de 1 ki fogott rajtam ilyen garázsba kéne be jutnom rengetek zombi veszi körül meg egy zöld takony dobáló szörny is nem is erőltetem rátok hogy végül is melyik pálya ez de a leg nagyobb bajom az hogy a zombikat sehogy se tudom ki nyírni akárhogy is verek rá vas csővel szöges deszkával meg se kottyan nekik és helyettük én halok meg van erre valami meg oldás ?
2017. aug. 21. 11:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
hát most nagyon sokat segittetél köszönöm szépen tényleg már az járt a fejemben hogy le törlöm a pi.sába
2017. aug. 21. 20:02
 12/12 A kérdező kommentje:
ja és hogy kel el osztani a pontokat ?
2017. aug. 21. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!