Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a számotokra legijesztő...

Melyik a számotokra legijesztőbb horror videójáték karakter?

Figyelt kérdés

2017. aug. 22. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:

anno hatodikos koromban Alma Wade-től eléggé be tudtam parázni az első F.E.A.R-ben

utána pár éve 20 éves fejjel újra neki ültem a játéknak és kicsit sem találtam őt ijesztőnek


a Piramisfejre voksolok, azért mert a) nem lehetett megölni a játékban, tehát vele szemben a teljes kiszolgáltatottság érzése fogott el b) a pszichológia háttér-magyarázata teszi az egyébként is sötét karaktert még sötétebbé

2017. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is piramis fej/a the keeper jutott eszembe,de aztán rájöttem hogy számomra shade a legparásabb az evil within dlc-ből:D
2017. aug. 22. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Regenerator


[link]

2017. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Marta, az outlast 2-ből mert mikor üldözött minket és megszöktünk eszrevettem magamon hogy full leizzadtam xD
2017. aug. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a Regenerator nekem nem ijesztő, hanem idegtépő volt xD

persze egy tisztes távolságot mindig tartottam a rоhadékoktól

2017. aug. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem horrorjáték, de a Master a Fallout 1-ből. Majdnem csináltam egy gurulósszékes-hátraszaltót, amikor megláttam. Google-zzatok rá
2017. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Uuuh hát ez tényleg elég kényelmetlenné tett :| :D
2017. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!