Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dying Light Enhanced Edition...

Dying Light Enhanced Edition - miért dobál be random helyekre a játék?

Figyelt kérdés

a játék elején ha kiléptem és később újra elkezdtem játszani mindig a Towerben kezdtem

de utóbbi időben spontán helyekre rak be a játék

először azt hittem a kijelölt küldetés miatt van (egyszer ugyanis a küldetést adó emberke mellé tett be)

de tegnap kiléptem úgy hogy a Towerben voltam, majd pár óra múlva újra elkezdtem játszani és Harran közepére rakott be egy háztetőre, a kijelölt küldetés pedig a város másik felében volt



2017. aug. 23. 18:05
 1/5 asd23332 válasza:
Ha jól tudom ez azért van mert ott mentette el utoljára.
2017. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem, mert bementem Towerbe leadtam az összegyűjtött mentőcsomagokat, plusz eladtam vettem ezt azt és ott menti el utoljára

már csak azért is mert mikor később újra elindítom a játékot centre pontosan annyi pénzem van és annyi dolog az eszköztáramban (pl. eladtam a 25 késből 10-et, és ugyanúgy 15 van nálam)

2017. aug. 23. 21:38
 3/5 A kérdező kommentje:

na kicsit összevissza írtam, a lényeg hogy mindenem olyan mint mikor kiléptem

ha 96 pontnyi élettel léptem ki, 96 pontnyi az életem mikor újra játszani kezdek

ha 20 késemből eladtam 5-öt, 15 kés van nálam mikor újra játszani kezdek

ha este volt mikor kiléptem, este van mikor újra játszani kezdek

csak nem a Towerbe rak be, vagy nem ahhoz a safe zonehoz ahol kiléptem

de azért fura mert eleinte mindig a Towerbe tett be mikor újra játszani kezdtem, egy idő után más safe zoneokba is, de utóbbi időben teljesen spontán helyekre kerülök

2017. aug. 23. 21:48
 4/5 anonim válasza:
Nálam ugyanez a helyzet, amit leírtál, én sem tudom az okát, de legalább nem vagy egyedül. :)
2017. aug. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

és nálad is van olyan hogy átvezetőknél néha egy-egy másodperc erejéig elmosodnak a textúrák?

bár lehez ez egy ps4 specifikus dolog..

2017. aug. 30. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!