Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok venni CS:GO...

Miért nem tudok venni CS:GO skineket?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán töltöttem fel a steam-re pénzt, mert szerettem volna venni egy skint a játékba (amit korábban ajándékba kaptam). Miért nem tudom megvenni?


"Úgy tűnik, hajtottál végre érvényes vásárlást a Steam Áruházban, de még nem telt el 30 nap."


Vagyis 1 hónapot kell várjak, mire eltudom adni a ládáim illetve tudjak vásárolni?


Köszi előre is!



2017. aug. 25. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ige. 30 napnak kell eltelnie. Ez amolyan biztonsági vásárlás féleség.

Ha ez nem lenne, akkor, az volna, hogy te tettél pénzt a fiókodra. Használtad a piacot, és aztán visszavontad a fizetést.

Hogy ez ne forduljon elő, ezért van a 30 nap.

2017. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha most lett teljes körű a steam fiókod (most töltöttél fel 5 eurót vagy költöttél el steamen keresztül összesen), akkor 30 napot várnod kell.


Egyéb iránt ha mobilos steam guard megerősítést rárakod, akkor az megint 30 nap piac eltiltás lesz.


Ez a tolvajok miatt van, ha ellopják a tulajtól, bármi hóka-móka lenne, akkor jó eséllyel meg tudják akadályozni a lehúzás előtt.

2017. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez azt jelenti, hogy nem használhatod a piacot 30 napig.

De miért jók a skinek? Elárulná valaki? :D Nekem durván 2000 órám van a játékban, de csak azok a skinjeim vannak, amiket drop-ból kaptam :D (Vagy azok sem,mert általában trade-up-olom őket, aztán eladom piacon.)

2017. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

#3 egyelőre nekem is azok a skinek vannak, amit a játék dobott, de 1 iszonyatosan tetszik és mázlim van, mert kemény 14 centbe kerül :D nagyobb összeget én sem fogok rá szánni.

2017. aug. 26. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor jó :D Hozzáteszem nem éri meg skinekre költeni. Lehet valaki trollkodásból megadja a telefonszámod Steamen, elkezd csalni és ha VAC-olják, akkor a te accod is megy a levesbe. Pl haverom, aki most kezdett játszani, televásárolta magát skinekkel (van neki kése is, igaz olyan 60 eurós,tehát enm egy M9 Gamma Doppler :D ), játszani meg nem tud. Bárki belövi, még amikor a smurf accomal megyek vele MM-ezni (ami silver 1-ben van) akkor is utolsóként végez😂😂😂 Nagyon gáz XD Volt már hogy trollkodásért reportolták... xD
2017. szept. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, hogy pár centes skinek beleférnek, de nagyobb összeget felesleges rá áldozni, hiszen úgyis elkopik. :D Meg igen, elég vicces, mikor egy drágább késsel szaladgál valaki, de játszani meg nem tud... :)
2017. szept. 4. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!