Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of warcraft ha megveszem...

World of warcraft ha megveszem, de előtte játszottam velem trialba 10 napot azt nem zámítja bele?

Figyelt kérdés
Most trialba játszom, és úgye 10 napot játszhatok vele s 20 szintig fejlődhetek, ha megveszem a wow battlechestet ugye akkor kapok 30 nap játék időt, akkor a wow nem számítja bele a 30 napba amit trialba játszottam, a 10 napot?

2017. aug. 25. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A 30nap az 30 nap a battle chesthez. Ha arra a fiókra aktiválod be az eredeti játékot amivel trial verzióba játszottál, akkor folytathatod tovább azt a karaktert.
2017. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de hogy én 10 napot játszottam vele, és ha megveszem a battlechestet akkor kapok 30 napot és úgye a 30 napba nem számítja bele azt a 10 napot amit trialba játszottam és csak 20 napot játszhatok még, igaz? hanem megveszem a battlechestet, aktiválom mondjuk ma, és mátol kezdve 30 napig játszhatok, ihaz?
2017. aug. 25. 17:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer elmondom.

A 30 nap az 30 nap. Ha játszottál triált ha nem. Amúgy én úgy tudom hogy a trial már rég óta nem idő korlátos. lvl 20 alatti karakterrel.

2017. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a gyors választ!! :)
2017. aug. 25. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

a trial 20-as szintig van és időkorlát nélkül.


a BC-hez kapott 30 napból nem veszi le a trialban játszott időt, viszont van wow 1 és wow2 szerver a kliensen belül tudod kiválasztani, a wow1 a trialnak van fenntartva, míg a wow2 a rendes havidíjasoknak. Ha meg akarod venni, a wow2-re aktiváld vagy bugolni fog rendesen (nem tudsz belépni, szétesik a menü stb) és csak a battle.net munkatársai tudják helyrerakni (simán átmozgatják az adatokat a wow2 részre, szóval ugyan ott vagy mintha oda raktad volna) és közben meg pörög a 30 nap.

2017. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam, köszönöm hogy szoltál!
2017. aug. 25. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább lolozni gyere :D
2017. aug. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!