Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kinek hogy tetszik az új cod...

Kinek hogy tetszik az új cod béta?

Figyelt kérdés

én hatalmasat csalódtam az egészben,az összes pálya egy cső labirintus,nem lehet kihasználni a puskákat mert semmi nagyobb terület nincs,a grafika nagyon ronda

én nagyon vártam a játékot de most már nem érdekel

ti hogy vagytok vele?



2017. aug. 27. 11:38
 1/4 A kérdező kommentje:
mindenki automata fegyverekkel lődözi,komolyan ennyire rászoktak az emberek az eddigi részek után az agyatlan fél méterről lőjjük egymást játékra?
2017. aug. 27. 11:45
 2/4 anonim ***** válasza:
én már régóta leadtam az elvárásaimat a cod lézerfegyveres úrhajós játékok miatt. Most reménykedtem egy jó ww2 játékban kicsit jobb grafikával, jó mapokkal. de csalódtam én is. kis pályák vannak (mint mindig) és egy labirintus..3-11es statokat csinálok ps4 en mert állandóan valaki a hátam mögé kerül, nagyon idegesítő. BF1-ben jobban tetszik, hogy hatalmas pályák vannak és nem csak arról szól, hogy ki rántja meg a ravaszt először, ha szembementek egymással a 2 m2-es pályán. Remélem az a rövidke single player jó lesz. bár már megint nem lett valami szép a grafika, de legalább akkor a történet legyen jó, mint a modern warfare sorozatnak. meg jó lenne ha nem 4 órás lenne max
2017. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen hidegen hagy a II. Világháború, így ezt a részt ki sem próbálom.
2017. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem is borzalmas

a map design szörnyű, a fegyverek balanszolatlanok, a spawn rendszer (mint mindig) katasztrófa, a grafika nem csúnya csak idejét múlt, nekem a BiA: Hell's Highway vagy a MoH: Airborne jutott róla eszembe, és az anakronizmus is rohadtul zavar - választható skinek között fekete bőrű nő mert aztán sok nő (főleg fekete bőrű) harcolt a nyílt hadszíntéren a II. világháborúban

és most lehet azt mondani hogy béta, de én mikor BF: Hardline és IW bétáztam a végtermék szinte ugyanaz volt mint a béta, max a hitmarkeren változtattak

Kár érte, mert én vártam, a Ghosts volt számomra az utolsó élvezhető CoD, de úgy tűnik nem fogom megvenni, inkább az AC Originsre költöm majd a pénzemet

2017. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!