Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A War Thunderben használt...

A War Thunderben használt valaki csalásokat (olyanokat amivel meg lehet növelni a "golden eagles" mennyiségét)?

Figyelt kérdés

2017. aug. 30. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert ilyen nem létezik.
2017. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2017. aug. 30. 23:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Általában ezek a programok vírusok,adathalászok vagy egyszerűen szivatásból banoltatni akarják az accod, mivel a játék úgy is felismeri azokat a csalásokat amik át írják a játék fájlait.


Lehet vannak működőképes csalások amiket nem ismerfel.. De azt nem igazán fogják youtubeon villogtatni.

2017. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amit a jutubon reklamoznak, az ha meg igaz is, 1 oran belul ki lesz javitva a hibaforras.

Masreszt a Wot-al ellentetben itt nincs mindenaron szukseged aranyra.

De nyugodtan csalj csak, 15 perce raktak ki forumon hogy ujabb 170 barmot, akarom mondani accountot bannoltak. Hajra, legalabb gyojerek lemorzsolodnak a szerverrol.

2017. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy elhiszem, hogy Magyarország, de én nekem Ausztriában itt másfél napi keresetemből kijön 25.000 csirke. Ezért nem éri meg csalni és lebannoltatni magad. Mivel Magyarországon laksz, tegyél félre kicsit és pár hónap múlva vegyél akkor pipit.
2017. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
androidon van egy app: Free Eagles. ez nem vírusos, működik rendesen, mivel a Gajin csinálta és teljesen legális. én ezt használom egy ideje és pár ezret összeszedtem... Csak óvatosan azzal hogy miket próbálsz megcsinálni. [link]
2019. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!