Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lett a GTA San Andreas...

Miért lett a GTA San Andreas ilyen híres, közkedvelt játék?

Figyelt kérdés
Én az a generáció vagyok, aki ezen a játékon nőtt fel, de ha a mostani generációból akárkinek is megemlítjük a játékot biztos játszotta már vagy legalább hallott róla.

2017. szept. 1. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Mert nagyon király.

Máig emlékszem, hogy tekertem hazafelé, mint az állat mikor megszereztem!

Nagyon jól visszadja a filmek hangulatát, ugye az első részben a LA, Ice Cube/Eazy E féle gettó.

Utána kijutsz a Twin Peaks féle erdős kisvárosokba.

Azt követi San Francisco, ami olyan Starsky és Hutch.

Aztán jön a sivatag meg Las Vegas az az, az Ocean Twelve.

2017. szept. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert megadja a következmények nélküli szabadság illúzióját. Egy álomvilágba csöppensz, ahol bármit megtehetsz. És erre mindenki vágyik, mindenki kipróbálná.
2017. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

mert hangulatos, változatos a környezet, a maga idejében grafikailag is eléggé ott volt (ne felejtsük el, egy 13 éves játékról beszélünk)

Akkora szabad terület van benne, hogy sokan be sem járták az egészet, kajálás, gyúrás stb,

És nemutolsó sorban könnyen tudsz a történések alatt azonosulni a karakterrel, CJ-vel. Van családja, a sztori folyamán barátnői, barátai, bandája.

Néhány idegesítő küldetésen kívül máig a legjobb játék a sandbox műfajban. Egyszerűen nem értem pl hogy mi a bánatnak kell azóta is minden GTA-ba beledobni egy szájbatekert targoncával rakodós küldetést... Idegőrlőek de nagyon.

Meg a San Andreas-ban az is egy idegtépő misszió, amikor a vonatot kergeted, mert a rajta lévő muksókat kell lelőni, mielőtt túl messzire kerül a vonat.

Na szummázva, a sandbox műfaj legjobbja a mai napig, még ha grafikailag már (13 év után ugye) nyilván szebbek a játékok. És nem utolsó sorban megjelent telefonra is, így én is megvettem, a zsebemben hordom a GTA több részével együtt, és bármikor tudom tolni :)

2017. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom, mindenki azt mondta, hogy jobb volt a Vice Citynél, és sokan a legjobb GTA játékként tartják számon. Abban az időben hatalmas nagyot kaszált, és még egy évtized múlva is érdeklődnek a játék iránt az emberek. Jó története nem igazán volt, a főszereplő egy jellemtelen [CENSORED] volt, mindez megkoronázva egy elképesztően rossz zenei választékkal (a kedvenc rádiócsatornám a Radio Off volt -.-). Nekem a Vice City sokkal többet tett le az asztalra. Vice Cityben sokkal jobb volt a zene, a történet ideje, a főszereplő, illetve az egész történet. Sőt, szerintem még jobban is nézett ki. Azok a naplementék és napfelkelték... felejthetetlen. A San Andreas annyival volt jobb, hogy lehetett benne úszni, és szabadon forgathattad a kamerát. A Vice City sokkal jobb élményt nyújtott, mint a San Andreas. Nagyon lapos volt a története, annyi érdekes volt benne, hogy Tenpenny Carl-t fenyegette, hogy a bátyját megerőszakolják majd a dutyiban. Aztán szegény néger úgy táncolt, ahogy a zsaruk fütyültek. A Vice City sz@ráig nem ér fel a San Andreas.

NE FELEDJÉTEK! Személyes vélemény, nem tényeket írtam le, csak az én SA-hoz kapcsolódó élményeimet/gondolataimat.

2017. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

"Andreas-ban az is egy idegtépő misszió, amikor a vonatot kergeted, mert a rajta lévő muksókat kell lelőni, m"


Engem a repülő iskola nyírt ki, kb 6 óra alatt értem a végére.

Akkor megvettem a Gamestart is, Bad Sector is azon volt kiakadva, ritka, hogy egy újságíró kiemel ilyet.

Amit meg végképp nem tudtam megcsinálni(haveromnak küldtem át a mentést):

Valami bérgyilkosok érkeznek, aztán oda kell repülni valami körbe, aztán...

Sose sikerült.

2017. szept. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindegyik sikerült de persze nem elsőre:) a repülés volt nekem is a leggázabb, a zero-s mellékküldit viszont nem csináltam meg sosem.

Baromi jó játék, szinte nem volt régen se olyan ember akinek ne ment volna a gépén, szóval bárki hozzáférhetett ,akkoriban nem voltak ilyen sandbox játékok, szóval nem tudtál menni ide-oda, nem volt szabadságod, csak pályáról pályára, vagyis volt de kevés és nem ilyen jó.

2017. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mert nagyon jól sikerült ez a játék, én mai napig játszom vele a gépemen igaz ennél újabb gta-t nem visz el a gépem.
2018. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon kell ragozni. A legjobb játék azóta is. Jó, a GTA V nyilván a technika miatt grafikailag többet ad, az online még így majd 5 év után is simán oda ragaszt a játék elé mindenkit, aki szereti, de a single player, vagyis a story rész annyi tartalommal és lehetőséggel bír, amit aligha tud más játék felülmúlni. De nyilván, mint bármi mádt, van aki szereti, van aki kevésbé, és van aki abszolút nem. Ennyi. Nekem nagy kedvencem, az tuti. Páromnak én mutattam meg anno, nem sokra rá hogy megismerkedtünk, meglepett, hogy gamer csaj létére nem is hallott addig nagyon a GTA-ról (az NFS szériát orrvérzésig tolta), de most pl bármilyen játékot megveszünk, valahogy mindig a GTA V mellett kötünk ki. De hát ez van, a GTA-fanatizmus egy komoly kórság, ezt kár tagadni 😎😎
2018. márc. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!