Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Payday 2 Silent Assassin mod...

Payday 2 Silent Assassin mod nem működik?

Figyelt kérdés

Tegnap telepítettem a Payday 2-t, és beleraktam a Silent Assassin modot is, aztán ma meg nem működik. nem mutassa a képernyő bal sarkában, hogy fel van telepítve. Újra beraktam mindent a Payday 2 mappába, ahogyan kell. De nem működik.

Valami tanács?


2017. szept. 1. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Há' akkó nyet mutassa evvan' eksdí

Am meg ne csalj már b*zd, egyáltalán nem olyan nehéz a stealth a játékban (mondom ezt 150 órával)

jk van vagy 1400 órám lul

2017. szept. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

250 órám van a játékban. Amúgy végig tudom vinni SA nélkül is majdnem minden pályát. Kivéve amikor a rendőrségre kell bemenni (firestarter), Murky Station, illetve a DLC-s heisteket, mert azok nincsenek meg.

Csak hát SA-val kicsit érdekesebb minden pálya.

2017. szept. 2. 00:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, baromi érdekes, ahogy gyorsan lepuffogtatsz minden őrt, aztán szabadon járkálhatsz a pályán...
2017. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!