Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintem kéne csak elérhetővé...

Szerintem kéne csak elérhetővé tenni időszakosan az összes skint Lol-ba?

Figyelt kérdés

Nekem pl a világbajnok Riven és Pax Jax és sivir kéne nagyon.

Szerintem másnak ia mondjuk.

Mikor az a Riven skin s2-be elérhető volt, akkor azt se tudtam még, hogy van ez a játék.

Szerintem az lenne a fair, ha bizonyos idő közönként minden skint meglehetne szerezni akár rp,láda vagy kapszula útján.

Ezzel a Riotnak is hatalmas bevétele jönne.

Erre azért gondoltam, mert ott a sok jó skin a champek leírásában és egy falatot nem lehet megszerezni.



2017. szept. 1. 20:14
 1/4 anonim válasza:
nem...
2017. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ládából ha szerencséd van ki lehet pörgetni. Persze nem sok rá az esély.:D
2017. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha egy skinre azt mondják limitált, akkor maradjon is úgy. Így is temérdék skint hoznak vissza évente, amikre azt mondták, már nem veheted meg jövőre.ű


Engem egyébként az zavar nagyon, hogy visual reworkölnek egy champet és elcseszik a skinjeimet, de kb S5 óta nincs visszatérités ilyenkor.

2017. szept. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Vannak skinek, amik nem sehonnan nem szerezhetőek meg jelenleg.

A visual rework meg jótt tett pár champnek. Pl Urgot, Galio

2017. szept. 2. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!