Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Korlátlan mobilnetem van és...

Korlátlan mobilnetem van és egy okostelefonom. Tervezek venni egy PS3-mat. Hogy tudnám a legegyszerűbben kihasználni a mobilnetemet online játékhoz?

Figyelt kérdés
Kell vennem még hozzá valamit?

2017. szept. 3. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:

A mobilnet nem videojáték konzolhoz van, egyébként meg PS3-hoz már semmilyen játék multija nem fut. Ha veszel is PS3-at csak Single-ben tudsz majd játszani.


Ami még működik mint online funkció az a böngészés, meg a YT. De már szoftverfrissítést sem kapott a gép v 1 éve.

2017. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ismerősöm online játszik fifan ps3-on..
2017. szept. 3. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen az működik mert az az egyetlen játék amit orvérzésig adnak ki prev gen konzolra.


De én ilyenre gondoltam mint a Gran Turismo 6,

Uncharted 2-3 Resistance 1-3 Killzone 2-3.

De ha multiplatformot akarsz COD 3-hoz nincs szerver sőt az AW-hez se.


Még talán a BO 3-hoz meg a BF 4-hez fut szerver.

Nekem van PS3-am szal nem a levegőbe beszélek. Persze ha csak fifázni akarsz az még lehet h ok.

DE leszámítva a FIFA-t semmit nem adnak ki 3-ra 16 óta.


Multira PS4-et vegyél és ne mobilnettel hanem bedugod az UTP-t v beállítod rajta a Wifit.

2017. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Milyen utp? Mit beszél, Mit beszélsz? Be van maga rúgva?mi az, hogy nincs kiadva olyan játék? Most is jön ki a Fifa 18 ps3 konzolra. A Kérdező is fifáról írt, gondolom avval szeretne játszani. Ahogy tudom a 4G hálózat minimum 50 mb/s, de lehet 100 is. Szóval ha telefonon megosztja a netet azt beállítja Ps-n semmi nem kell hozzá és ha csak 20 mb/s lesz a gépen az is vígan elég, hogy online focizzon. Hiába van ps3-ad, ha nem értessz hozzá... Hogy válaszoljak is semmi mást nem kell venned. Egyszerűen megosztod a mobilneted!
2017. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz.
2017. szept. 11. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!