Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akad a gta5?

Miért akad a gta5?

Figyelt kérdés

proci: intel core i3-4430

videókártya: amd radeon r7 250

8gb ram


2017. szept. 4. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen gyenge géppel ez miért kérdés?
2017. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első kommentelő kérdése fabatkát nem ér.


Ennél jóval gyengébb gépen játszotta ki ismerősöm a GTA5-öt, akadás nélkül, stabil 30 FPS-el. Hogyan akad? Milyen sűrűséggel? Eséllyel csak a grafikából kellene visszavenni, illetve ha torrentes kalózverziót használsz, esetlegesen az is okozhatja a problémát.

2017. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A második kommentelő hazudozik össze-vissza vagy nem ért a PC-khez.
2017. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
most akkor nem tudom kinek higyjek
2017. szept. 6. 21:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz az elsővel. Ha kötekedni akar, akkor kötekedjen nyugodtan, engem nem érdekel.


Inkább válaszolj a kérdéseimre, és meglátjuk mit tudunk elérni a játékkal kapcsolatban! Alacsony grafikán ismán kicsikarható 30+ feletti érték is (ugyanilyen konfiggal youtubon is van fent videó), egy Haswell i3 pedig elég a GTA5-höz hogy élvezhető legyen, én korábban 4160-al próbáltam ki, és nem volt vele számottevő problémám.

2017. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát folyamatosan piciket akad és igen torrentelt a játék. És minden a minimumon van már.
2017. szept. 6. 22:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Driver frissítést csinálj ha van új, illetve a virágbolti verzióknál elő szokott fordulni az a probléma, hogy nincs patchelva a játék. Bizonyosodj meg róla, hogy ezzel a verzióval települtek a javítások is.


Egyébként 100%-osan nem fogja abbahagyni a szaggatást, a tiednél jóval erősebb gépeken is hajlamos néha beakadni. Azonban nem kellene neki annyira akadnia, hogy ennyire zavaró legyen.

2017. szept. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A videokártya harmatgyenge, kb feleannyit tud, mint az Xbox One és az sem egy erőgép, ha pediga DDR3-as változat, az még inkább megfogja.
2017. szept. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaja ddr3as
2017. szept. 7. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!