Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS...

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS minimumon is gyatrán fut?

Figyelt kérdés

Levettem minden beállítást de még így sincs meg a 60 fps.

Gép:

i5 6400

AMD RX 470 4GB

8 GB RAM


Mit csináljak, hogy jobban fusson?



2017. júl. 2. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden konfigon, minden beállítás mellett hulladék. És mégis milliókat adnak el belőle.
2017. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen gépfüggő az egész. Nekem viszonylag hasonló gépem van és mediumon tartja az 50 fps-t, egyedül ha robban mellettem valami akkor esik le 38-40-re. Az hogy mindenen hulladék azt meg gondolom te csak úgy hasra ütésre kitaláltad. Egy olyan játékról beszélsz ami nem elég, hogy félkész de pár hónapja "jelent meg". Persze hogy nem fog tökéletesen futni az összes létező konfigon.
2017. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2: Az összes ilyen battle royale-izé egy optimizálatlan ***, és soha nem is lesznek jobbak. A DayZ-t öt éve hegesztik, és csak egyre rosszabb lesz.
2017. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!