Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 10-15 éve voltak kaphatóak...

10-15 éve voltak kaphatóak büdös gumi játékbaba figurák (kb tenyér méretűek), amik egyenként más bűzt árasztottak. Lányos változat is volt illatosakkal. TV-reklámjuk is volt. Mi volt a nevük?

Figyelt kérdés

Gumiból készült (karikaturisztikus, rajzfilmszerű) fiúkat formázó nyomkodható babák voltak, amiket egyfajta szürke műanyagtojásokban árultak (hogy a bűzük ne érződjön bezárva). Rohadt büdösek voltak és ha megnyomkodtad őket (a szájukon lyuk volt), akkor még több bűzt árasztottak.


Reklámozták őket a TV-ben is (amikor a reggeli matiné ment) és tucatnyi volt belőlük, szinte gyűjteni valóan. Nekem csak egy darab volt Pöce Pista, ami eléggé szar szagú volt de vicc nélkül!


Miután megjelentek, utána vagy fél évvel lányoknak szánt változat is megjelent, amikben kis szép hercegnők voltak, különféle jó illatokkal és hasonló műanyagtojásban árusítva. Hogy hívták ezeket? A magyar interneten elsőre kb semmit nem találtam róluk


23/f


2017. szept. 4. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt találtam. Nekem ez teljesen kimaradt annó, nem is értem hogy lehet :p.

2017. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2017. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!