Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA IV fekete kép?

Metal456 kérdése:

GTA IV fekete kép?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem ma a játékot és az a baj,hogy a menüben meg töltéskor 300-1000 fpsel megy a játék viszont mikor megy a játék akkor minden fekete és 2-3 fps van csak.Mitől lehet és mi a megoldás?


Gondoltam a videókártyámra mert nem egy atomerőmű :D de azzal sincs baj mert ugye lent írja,hogy mennyit használ és határ alatt van még,szóval az se.


De akkor mi?



2017. szept. 6. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Az csak azt írja hogy + mennyi videó memóriát fogyaszt.


Mondjuk egy 512es kártyával nem igazán fogsz vele játszani, de mivel egy optimalizálatlan kula ezért egy gyengébb 1gb kártyán se fog jól menni.


Remélem azt tudod hogy igazából nem az számít egy videókártyán hogy hány mbs vagy hány gigás.


Milyen kártyád van?

2017. szept. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta már letöröltem a játékot mert én is szembesültem vele hogy ennyire optimalizálatlan.De amúgy egy integrált geforce 7025😂
2017. szept. 13. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!