Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a The Walking...

Hogyan lehet a The Walking Dead season 1 mentéseit átvinni a season 2-be?

Figyelt kérdés
Bemásoltam a season 1 mappájába a season 1 mappájában lévő dolgokat, de nem működik. Mit kéne akkor csinálni, hogyjó legyen és megtalálja a mentéseimet?

2017. szept. 8. 09:40
 1/5 A kérdező kommentje:
A 400 days-el nem játszottam, az is még a season1-hez tartozik és ez lehet a baj?
2017. szept. 8. 09:42
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne másolgass semmit sehova. Az S2 az alapértelmezett mappában fogja keresni a mentéseket (ez a dokumentumok mappában van, pontosan nem tudom hol, de gondolom Telltale Games/The Walking Dead) Indítsd el az S2-t indíts új játékot és kérdezni fogja, hogy importálni szeretnéd-e a mentéseket, ezt leokézod és ha nem másolgattál semmit sehova akkor meg fogja találni a helyén.


400 days szerintem nem kell, viszont csak teljesen befejezett S1 mentést tud áthozni.

2017. szept. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Másolgatás nélkül is próbáltam, úgy se talált mentést, utána másoltam át, és úgy se működik.
2017. szept. 8. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nálad valami nagy gebasz van. Nekem még kalóz verziónál is automatikusan érzékelte a Season 1-es mentésemet. Hirtelen tippem sincs mitől lehet ez, nem állítottál át semmit se? Új játékot próbáltál megint kezdeni, hátha csak elsőre nem találta meg?
2017. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, újratelepítettem, új játékot kezdtem és nem érzékeli :(
2017. szept. 8. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!