Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van már olyan focis játék,...

Van már olyan focis játék, amiben lehet köpni, felrúgni az ellenfelet, műesést csinálni, szotyizni, meccs előtt inni?

Figyelt kérdés

A bíróval vitatkozni, a bírót megkergetni, cigizni, stb.


Vagy ha nem is mindet, de ezek közül sok mindent. (?) Vagy erre még mindig várni kell?



2017. szept. 16. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Készíttesd el te. Aztán ha bejön akkor milliárdos leszel.
2017. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tiszta ertelmes tevekenysegek... Csoda hogy nem keszult jatek errol is...
2017. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2:

Ezer és ezer idióta dologról készült már játék.


Olyan számítógépes játék is van már, amiben katona vagy és tudsz (ha akarsz) civileket mészárolni. Mint a valóságban is elő fordul.


--


Félreértettetek. Nem arra gondoltam hogy ezek lennének a játék fő elemei, amiket leírtam. Hanem hogy ezeket is lehessen csinálni, ha valaki azt akarja. De attól még a lényeg ugyanúgy azon lenne, hogy nyerd meg a meccset.

2017. szept. 16. 19:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egy focis játékban ekkora szabadság lenne akkor már biztos híresebb lenne és én is ismerném :) De nem tudok ilyenről ezért valószínűleg nincs.
2017. szept. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!