Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Profi pókerjátékos (Texas...

Profi pókerjátékos (Texas hold'em) szeretnék lenni. Segítene valaki a tanulásban?

Figyelt kérdés

Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy milyen jó, korszerű, itthon megrendelhető könyv(ek)et, netán egyéb oktatóanyagokat tudnátok ajánlani, amelyek segítenének a póker megtanulásában? Egyelőre még viszonylag kezdő vagyok, néha játszogattam játékpénzben online, de azért tudom, hogy ez még messze van egy profi szinttől. Elsősorban valami olyasmit keresek, amiből jól el lehet sajátítani a póker matematikáját, de bármi más is érdekel, ami a versenyszintű póker elsajátításában segíthet. És persze bármi egyéb tippet is megköszönök azzal kapcsolatban, hogy hogyan érdemes elindulni.


Észosztást, trollkodást nem kérek. Tudom, hogy ilyenkor mindig jön valaki lebeszélni, meg észt osztani az ilyen kérdéseknél, aki egyébként azt se tudja, mi a különbség a drill meg a flös között, de én erre nem vagyok kíváncsi, csak építő jellegű válaszokra.



2017. szept. 18. 22:35
1 2
 11/11 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Az a gyökér kett a PoY? Valami plusz kritériumot ki kéne találni a szabályzatba. Pl ne legyél mocskos csaló.
2017. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!