Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hány másodperc a rekordotok...

Hány másodperc a rekordotok rubik kocka kirakásban kezdő módszerrel?

Figyelt kérdés
Azért a kezdő módszer érdekel, mert ugyebár Roux-, vagy Friedrich-metódussal rengeteg speedcubert láthatunk a Youtube-on 5-6 másodperceket átlagolni, de a kezdő módszert használóktól nem igazán szoktam látni jó átlagokat, pedig biztos vannak, akik még ezzel is szépen tudnak teljesíteni.

2017. szept. 18. 23:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Gondolom, hiába írom ki ezt, mert a válaszadók 95-99 százaléka csak megpróbál jó érzést szerezni magának azzal, hogy ír egy alacsony időt, de azért hátha befut 1-2 igaz is. :)
2017. szept. 18. 23:49
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Eddig 21024000 másodperc, de még nem végeztem.
2017. szept. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem sokáig raktam "kezdő" módszerrel, csak úgy 1-2 hétig. Az átlagom valahol 1:20 körül volt (a rekord meg asszem 48 mp). Utána mentem át a Friedrich-módszerre, ezzel már 45 másodperc körüli átlagot értem el kb. 3 hónap gyakorlással. Aztán meguntam és már vagy 1,5 éve nem kockázom (ez idő alatt kb. 3x raktam ki).
2017. szept. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Kicsit máshogy mint a kezdő és a vilag legjobb rubik kovkajaval 31 mp
2017. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Milla05 ***** válasza:
Én most már két hete kockázok, a rekordom 1perc 4mp de már tanulm a fridrichet. Nagyon nehéz és sok idő mire belejössz. De nem szabad feladni :D
2017. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

40 másodpercre le lehet menni vele nyilván átlagról beszélünk és az a mérvadó nem a rekord

jó gyakorlást,sok skippet.

2018. ápr. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!