Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen gamer notebookot...

Milyen gamer notebookot ajánlanátok 300 ezerig? 15-ös legyen a képernyő max.

Figyelt kérdés
2017. szept. 19. 15:46
 1/10 anonim válasza:
Semmilyet! Ha teheted gamingelésre ne notebookot vegyél hanem vagy pc-t vagy konzolt! Ha notebooknak a videokártyája (ha integrált)bekrepál akkor az egész gépnek annyi! És szerintem egy Xbox one vagy egy PS4 jobban megéri, mert sokkal többre képes mint egy 300ezres notebook és még az ára is olcsóbb! A pc meg 5-6év múlva a mai játékok igényére nem biztos hogy meg fog felelni. De én csak javasoltam.
2017. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
300nál kicsit többért már lehet olyat kapni amiben 1050TI van.
2017. szept. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2

vagy 1060


Kérdező! Árukeresőn állítsd be az elvárásaidat és kész.

2017. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vegyél asztalit, ennyiből már egy tisztességes gépet össze lehet rakni.
2017. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van asztali gépem,ezért akarok notebookot
2017. szept. 22. 08:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdés: Mi okból gondolkozol laptopon?

Az ilyenekben csak a hordozhatóságot fizeted meg, s feleannyit se tud mint egy vele megfelelő árból összerakatott gép.


Mivel tisztába vagyok/tapasztaltam is a laptopok korlátait. A hordhatóságon kívűl semmi előnye.

Az asztalinak meg ha valami baja is van (ami ritka nálam) egyből rendelek bele s kicserélem azt amit kell.


Én grafikai progikhoz és mmo-hoz használom.

A hordhatóságon s a könnyebb áthelyezéshez nemrég terveztem egy praktikus összehajtható asztalt. Az helyett, hogy laposban gondolkodnék.

Átadtam a kivitelezőmnek a rajzokat.

Kb 25cm széles, 60cm mély,70cm magas az egész összecsukva s van hely venne a pc-nek, táblamonitornak és egyéb hozzá tartozónak meg a rajz eszközeimnek. Szétnyitva pedig kap levegőt a gépház...nem úgy, mint a retek "számítógép asztalnál"... Kb bedobozolva lenne a gépház a neki szánt helyen, látszik olyan emberek terveznek, akik nincsenek tisztába dolgokkal. (nem én vettem az asztalt xD)


Kíváncsi vagyok mi okból gondolkozol laptopon. S hidd el az emberek jótanácsnak mondják, hogy ne válaszd.


De volt olyan ember is gyakorin, aki videozgatásra meg fb-ra akart gammer laptopot xD


Te dolgod veszel-e, de mint látod nem javasoljuk. Pc szerelőm se kedveli, nem egyszer kellett közölnie az illetőkkel, hogy bocsesz kuka, mert olyan szállt el benne.

Mesélni szokott; volt hogy a tulajnak átadta az meg nyélből földhöz bszta xD

2017. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Asus GL502

Notebook.hu-n most akció is van 0thm és olcsobbak is.

Habár több mint 300 ezer de 24 hónapra veszed akkor van időd összeszedni a maradékot. Persze nem tudom hány éves vagy.

Ha megtetszik akkor mindképp hívd fel őket mert elég érdekesen vannak felrakva a gépekről a specifikáciok.(a lényeg, hogy az 1070 el szereltet vedd, de azért kérdezz rá)

2017. szept. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok, van egy Acer Predator asztali gépem,ezért kell notebook,hogy hordozzam mindenhová...


Utolsó köszi az ajánlatot :) meggondolom,nem olcsó :/

2017. szept. 25. 08:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, elég borsos az ára de elég jó gép minden szempontból.(kivéve az aksi :D de hát ez alap)
2017. szept. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Még a asus zenbook pro ux550 tudom ajánlani.

Habár az papíron nem gamer, de ugyan annyiba kerül mint a gl502

Vga-t leszámítva (csak 1050/1050ti) szinte megegyezik és közben vékony,könnyű és meglepő de jó az aksi ideje a tesztek alapján. 7-8 óra netezés/videó nézés.

Ha nem sürgős akkor 1 évet várnék mert simán elképzelhető , hogy az ux550 is kap egy 1070-et.

2017. szept. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!