Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek a LoL-t mennyire...

Nektek a LoL-t mennyire korlátozzák a szüleitek?

Figyelt kérdés

Nekem HETENTE 2 óra. Nincs kedvem részletezni, nem tanácsokat szeretnék, csak a választ, már tudom mit fogok csinálni.

Köszi!



2017. szept. 25. 18:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
Szép is lenne, ha 30+-osan korlátozni próbálnának! Amúgy nem játszom LOL-t.
2017. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem LOL-ozok, viszont videojátékozok (Mass Effect, Dragon Age, Aliens vs Predator, Transformers War for Cybertron / Fall Of Cybertron)


Sosem mondták meg, hogy mennyit játszhatok. De persze nem ülök non-stop a gép előtt. A videójáték nálam általában időhöz és kedvhez kötött (van hogy egy nap akár 8 órát is képes vagyok játszani, máskor meg 3 hétig semmi)


Amúgy meg mit akarsz csinálni? :)

Én megkérném őket, hogy a pénteki nap, amiután hazaérek a suliból az enyém legyen. Játszhassak, filmet nézhessek, vagy egyszerűen csak azt csináljam amit akarok azon a délutánon. :)

2017. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Kompetitív játékokhoz ez édeskevés, szerintem nincs értelme erőltetni. Én inkább single player játékokkal játszanék abban a két órában.
2017. szept. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló kb leírta amit én is akartam. 24 évesen már nem nagyon szabályoznak a szüleim. :D
2017. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem korlátoznak a lol-ban a szüleim.De nem is velük élek.

(40F & Silver)

2017. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Első xd. Kihagytam, a megszólítást igaz.

Jó tudni h ilyen sok a felnőtt Lolban. Állítólag a playerek több mint 40%-a felnőtt. Vajon nő felnőtt is van? Csak mert én csaj vagyok.

Azt a péntekeset valószínűleg nem engednék meg mert pénteken akarják főleg h szocializálódjak meg eljárjak bulikba, na de ha nem hívnak stb...

szoc fóbia+lánylét+saját céges főnök apa = zero lol, jobb esetben 2 szóval egy ideig szívás lesz nekem.

De a tervem, h elérem h napi 1 órát adjanak, továbbra is csak ha mindennel kész vagyok stb, ugy h minden nap kitöltök egy B1es telces nyelvvizsga feladatot, ha van időm, és táncolni járok szocializálódni - ez elég nevetségesen hangzik - és a többit még nem tudom még valamit kitalálok mellé talán cserébe kapok időt és végre nem kell azon aggódnom h kevés van és csalni valahányszor nincsenek otthon.

2017. szept. 25. 23:15
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.. mázlisták. Csak kínaiak közt fogok együttérző lelkekre találni :D
2017. szept. 26. 00:08
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

19 evesen semennyire

De elotte se

Anyam is egesz nap a gep elott ul es nem is erdekli mit csinalok

Ami szomoru, de ez van :D

2017. szept. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sem veszített sokat, ritka egy pocsék játékosbazisa van a LoL-nak.
2017. szept. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Az tuti, de én olyan jól letudom oltani az embereket, h megbánják h megszólaltak. Pl ha az ellenség chatban kínozza egy csapattársam, akkor beírom, hogy:

/all Oh pls stoop, XY everyone knows you are nub, don't try to fade the truth, by blaming blablabla.. Meglepődtem mert működött. De ha folytatja azt is oda írom: Are you scared? - olyan jókat lehet rajtuk szórakozni. :D

Csapattársaim esetében néha csak bocsánatot kérek mert nincs kedvem részletezni miért "ks"-eltem. Engem soha nem zavar ha engem segítenek ki, inkább nekik adom h örüljenek, és nyerjünk. Persze vannak egyértelmű ks-ek is, de pro játékokban nem kéne h legyen.

2017. szept. 26. 09:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!