Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 10-11 éves lányok! Ismeritek...

Farkas mirabel róza kérdése:

10-11 éves lányok! Ismeritek a Vadmacska kommandó című filmet? Ha igen, akkor a szüleitek megengedik, hogy nézzétek?

Figyelt kérdés
én nagyon szeretem ezt a filmet, és már majdnem az összes részét láttam, csak pont az utolsót nem, mert anya belekukkantott amikor néztem, és azt mondta, hogy ezt nem nézhetem, mert nem nekem való! nektek megengedik?

2015. máj. 13. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos én már elmúltam 10-11 mikor a Tokyo mew mew-t játszani kezdték,de pont ennyi idős voltam mikor a Sailor Moon (Varázslatos álmok) először futott itthon.Az én szüleim nem szóltak bele.Szerintem szülő válogatja.Én ismerem ezeket a japán animéket,és ha a lányom nézni akarja engedni fogom neki.Bár az még odébb van,mert csak 3 hónapos.
2015. máj. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én 20 éves vagyok, de kb annyi voltam mint te, amikor néztem :) én édesanyám nem tiltotta meg soha, hogy ilyeneket nézzek. (pedig amúgy a durvább, fiúsabb animéket szerettem, azt is hagyta)
2015. máj. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Tokyo Ghoul-t is hagyta, a Death Note-ot, meg még a kissxsis-t is.. :))

Anya ilyenbe nem szól bele, ez az én életem, ezt megdumáltuk.. Most 13/l, de mikor először láttam ilyet akk voltam 7, 8....

2015. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kössz...
2015. máj. 14. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!