Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a konzolkirályban veszek...

Autókijárat kérdése:

Ha a konzolkirályban veszek ets 2-őt akkor az steames lesz? //konzolkiraly.hu/termek-adatlap/euro-truck-simulator-2-goin g-east-pc-2017-02-17-15-01 //konzolkiraly.hu/termek-adatlap/euro-truck-simulator-2-gold -edition-pc-2017-03-16-19-34!?

Figyelt kérdés
2017. szept. 28. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Odabaktatsz, leveszed a polcról, megnézed.a hátoldalát. Ha azt írja, kell hozzá steam és megtalálod a logóját, akkor Steames, ha nem, akkor nem.
2017. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Okos vagy és hogyha nem oda valósi vagyok csak ajándék lenne nekem akkor hogy menjek oda????
2017. szept. 28. 20:46
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Amikor utoljára néztem, már feltalálták a buszt és a vonatot. Plusz rémlik, mintha telefon és internet is volna a világon, bár utóbbiban nem vagyok biztos. Na de most a poén kedvéért tegyük fel, hogy az is van. Fäsza lenne, ha fel lehetne nézni a webshopba és megkeresni az elérhetőségeiket. Még fäszább, ha így kapcsolatba lehetne lépni a bolt dolgozóival, az pedig már maga a menyország, ha a munkájuk rész lenne felvilágosítást adni a potenciális vevőknek.


Milyen kár, hogy mi sajnos nem egy ilyen világban élünk.

2017. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elehet menni ha nem tetszok valami nem bunkozni kéne talán nem gondolod te agyon iskolázott nyomorék ez egy kérdezös oldal rájottél már ?
2017. szept. 28. 21:25
 5/9 A kérdező kommentje:
*tetszik, ja és még miért fizetnék busz meg vonat jegyet ??
2017. szept. 28. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
De ha egyszer ennyire életképtelen vagy és még hirdeted is, mit lehet tenni?
2017. szept. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Mivel az officiális oldalukon is csak steam kulcsokat árulnak, gondolom ezek is csak steam kulcsok.
2017. szept. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

 

Igen nagy valószínűséggel kell neki a Steam, más boltokban csak olyat láttam. Amikor megjelent a játék, még lehetett kapni a hagyományos verziót, nekem is olyan van, de aztán a SCS átállt Steam-re, pedig a felhasználók egy része panaszkodott miatta.

Amúgy ritka hulladék ez az oldal, gyakorlatilag az alapinformációkat sem írják ki a termékekről. Ha nagyon akarod, írj nekik mailt, ott a cím a lap alján.

2017. szept. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utólsó köszi te ne beszélj itt nekem az életképtelenségről te fogyatékos nem oktatni kéne azt aki nem tud valamit hanem segíteni elmagyarázni nem gondolod ?!
2017. szept. 29. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!