Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Euro Truck Simulator 2-t...

Euro Truck Simulator 2-t megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Régebben játszottam már vele torrentről. Egy akció keretén belül venném meg.

El tudnék még vele lenni, vagy nem fog tetszeni?


Amit már játszottam játékokkal torrentről leszedve, azokat nem vettem azóta se elő. Valamiért nem. Tetszettek meg minden, de valamiért nem játszanék vele még 1x, még ha originális is. Így voltam/vagyok: Skyrim, AC4, Far Cry sorozatok, Mad Max stb...


Az ETS2-vel más lehetne a helyzet?


2017. okt. 4. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A játék ugyanaz mint amikor törttel játszottál, vezetés A-ból B-be. Van akinek ez annyira bejön hogy ezer órákat képes beletolni, másokat pár fuvar után eluntat az egész. Az eredetinek annyi extrája van hogy tudsz multiban játszani másokkal, de az sem több mint együtt vezetés egy konvojban.
2017. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudhatjuk, hogy te mikor fogsz ráunni a játékra. Én amióta megjelent az American Truck Simulator, el se indítottam a TES2-t.
2017. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem tudhatjátok, hogy mi jön be nekem. De azért közvélemény alapján.

Amúgy az első 5 fuvar után beleuntam a játékba anno. Csak nem tudtam, hogy eredetiben és mostanság mennyit tudnék játszani.

2017. okt. 4. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a multi izgalmas lehet számodra :D
2017. okt. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!