Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szoktak még játszani online a...

Szoktak még játszani online a bf3 és bf4 vagy csak az új bf1-re érdemes beruházni?

Figyelt kérdés
Leginkabb a bf3 és bf4 érdekelne, sőt a gépem sem a legerősebb, szóval a bf1-et lehet nem is vinné rendesen, főleg online :/

2017. okt. 5. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A játék megjelenése óta a bf4-el tolom a mai napig rengetegen vannak a szervereken,de a bf3 is még sok szerveren megy.
2017. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A BF3-at már rég nem indítottam el, de a BF4-el még rengetegen játszanak. A BF1-re szerintem egyáltalán nem érdemes beruházni, egyszerűen nincs benne tartalom. Egy hónap alatt minden fegyvert, kiegészítőt, stb megszereztem benne, a BF4-ben még mindig tonnányi megnyitni valóm van.

Ha be tudsz fizetni Origin Access-re (4 euró havonta), kipróbálhatod mindegyiket, és vedd meg, amelyik jobban tetszik.

2017. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
BF 3-mal még 6 év után is sokan játszanak.
2017. nov. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Norbi19 válasza:
persze,hogy játszanak még a bf4-el. nagyon sok 60+ os szerverek vannak énis nyomom benne most keztem 2 hete.
2017. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!