Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti World of Warcraft...

Eredeti World of Warcraft realmválasztás? Hol érdemes játszani, ha magyarok közt szeretnék lenni és pve-zni akarok?

Figyelt kérdés

Olvastam,hogy Ragnaroson van a legtöbb magyar,még a trade is magyarul van,viszont az pvp realm,én pedig már nagyon elhidegültem a pvp-től,főleg a bg-ktől.

Tehát hol érdemes accot indítani,ha egy értelmes, magyar pve guild-ben szeretnék lenni? Masszív hordás voltam eddig,viszont ezt félre tudom tenni,tehát egy allis guildbe is szívesen mennék.



2017. jún. 25. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Arathor
2017. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ragnaroson sem fognak minden lépésednél megölni, a world pvp halott körülbelül.
2017. jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Élete legnagyobb hazugságát írta le az utolsó válaszoló, engem Helheimben 27x gyilkoltak le az alapból 15-20 perces helyen, és így lett másfél órás belőle...
2017. jún. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor elég peches vagy. :D Vanilla óta Ragnaroson játszom végig aktívan. Azért elég erőteljesen van rálátásom, hogy mi változott.


Az, hogy néha valaki örömét leli abban, hogy gankel kicsit, az bárhol megesik.

2017. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!