Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » érdemes játékvégigjátszást...

érdemes játékvégigjátszást csinálni jutyubon? Már ahhoz nagy szerencse kell hogy 100 an megnézzéka videom, meg jól kell nyomni a sódert is nem?

Figyelt kérdés
2017. okt. 5. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi kell hozzá. Ellenben én szoktam nézni ilyeneket és el tudom mondani, hogy nekem mi tetszik benne.

- őszinte, magát, vagy egy karaktert adja, amitől nem tér el.

- Ha bénán játszik. Nem a másikat, vagy a játékot szidja, hanem elismeri, hogy nem ő a legjobb. Viccelődni néha vele, de nem nem csak erről szól. Közben meg igyekszik.

- Nem káromkodik, nem beszél csúnyán feleslegesen.

- Hétköznapi témákba bevonja a nézőket. De nem dumál bele a játékba. A hétköznapi nem politikai, nem vallási. Inkább filmek, kaják, játékok, hardware hírek, sport, ezdés.

- nem hirdeti a drogokat és az egésztelen kajákat (kv, cigi, csipsz, kóla)

- nem akar pénzt keresni, mielőtt nincs benne opció, mielőtt tényleg jól nem csinálja. Hajlandó mást is dolgozni addig.

- élvezi a játékot. Nem megjátszotta magát.

- offline kevésbé, online jobban bevonja a nézőket.



Példák :

Tanárúr. Pozitív: Ő őszinte. Nem ebből él. Moderált. Bevonja a társaságot. Élvezi. Gerinces. Kommentár magyarázza, mi mire jó szerinte és miért csinál egyes lépéseket. Nem kért pénzt, ez amit kap, azt vissza adja a közösségnek. Negatív: Kicsit hiányzik belőle a játék mögötti tartalom. Sokszor indokolatlanul nagyra tartja magát, és szidja a másikat olyanért, amit maga is csinál... máskor alázatos.


RadBred - 100% őszinteség. Alázatos. Hálás. Egyszerű. Odafigyel magára (egészségügyileg). Hétköznapi témákat rendszeresen felhoz. Nem dumál bele a videóban, ha a videó a lényeg. Kivágja azt a részt, ahol sokat tököl és később berakja, a megoldást, hogy nem maradjon le a néző, de ne is unatkozzon. Ezeket jelzi, hogy min bénázott. Beismeri, hogy nem ő az isten. Rengeteg játékot vesz és visz végig. Látja és mondja közte az összefüggéseket.

Érdeklődő aktuális filmekben, játékokban, könyvekben.

Csak akkor szereti, ha pénzt kap, ha neked volt mit enni és szórakozásra is jut.

Negatív : faék egyszerű! Kihagy a memóriája.


Rántott husi: + őszinte. Egész jól elbeszélget a nézőkkel. - Sokat szidja a másikat. Hangosan hallgatja a zenét. Pénzt kunyerál.


Fugglet - őszinte. Nem kunyerál. Dolgozik, ha kell. Ötletes. Interaktív. Csúnyán beszél. Egy játékra korlátozott.

2017. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Két lehetőséged van: 1. olyan videókat csinálsz, amivel minőségileg kitűnsz a tömegből. Ez viszont azzal jár, hogy nagyon lassan fog növekedni a feliratkozásaid száma.

2. Ragelsz, mint az állat, ha kell a TV-hez, monitorhoz vágod a kontrollert/billentyűzetet, olyanokon elkezdesz ragelni miért az adott betűtípust használták a menühöz, stb. Ja, meg persze az elején ajánlatos Minecrafttal tolni. Pillanatok alatt jó pár ezres nézőszámod lesz, mivel ilyen videókra van itthon igény.

2017. okt. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!