Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha egy kaszinóban nyernék...

Ha egy kaszinóban nyernék mindennap 50 ezret, tiltanának?

Figyelt kérdés

Pl az új Vegas.hu-n.

Csak ezt nem értem. Vagyis értem de igazságtalan. Én korlátlan menyiségben bukhatok pénzt kaszinókban de ha én nyerek akkor kitilthatnak/zárolhatják a számlám/korlátozhatnak? Hallottam hogy ha csak nyer valaki tesznek ellene. Na itt nem havi 10 ezerre gondolok, meg hogy többet tölt fel mint amit nyer. Ha kitűzök egy célt, például hogy napi 50 ezret nyerek max/minimum és ezt csinálom 3 hónapig történne valami?


Olyanra nem vagyok kíváncsi hogy hosszútávon nem nyereséges, meg csak bukni lehet stb. Ezeket fejből tudom, nem érdekel. Tételezzük fel, valóra váltom azt hogy 50 ezer forintot nyerek mindennap, 3 hónapon keresztül... Megtudnám ezt tenni anélkül hogy kidobnának? Pár hét után már tiltanának szerintetek? Nem tudom hogy van ez, jó lenne tapasztalattal rendelkezőktől hallani valami kézzel foghatót/ szemmel látottat :D



2017. jan. 9. 00:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

HA emellett napi 100.000-ret vesztesz nem. Ha mondjuk napi 10.000-ret nagyon gyorsan rád állnak és lekapcsolnak.

Hogy miért? Mert azt fogják mondani, hogy csalsz,m ert lehetetlen ezt összehozni.

2017. jan. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az hogy vesztenék benne van, de mindennap +50-be tenném magam. Nem csalni akarok hanem legálisan játszani. Egyébként nem lehetetlen napi 5
2017. jan. 9. 01:17
 3/16 A kérdező kommentje:
napi 50 ezret összehozni. Egy pörgetés mondjuk ha csak színre raksz. Tegyük fel hogy 50 ezret teszel a pirosra, 2x fekete, aztán 3x piros lesz. Csak egy példa. Bocsi elküldte az enterrel az előbb.
2017. jan. 9. 01:21
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen egyszerű lenne szerencsejátékot pozitív mérleggel játszani, nem lennének szerencsejátékok, mert nem érné meg a kaszinóknak.
2017. jan. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem. Ezzel a taktikával buksz. Semmi sem garantálja, hogy ugyan annyiszor lesz fekete, mint piros. De ettől vonatkoztassunk el és nézzük az esélyeket.

Ezzel csak duplázod a pénzed,viszont a zöld miatt kevesebb, mint 50% az esélyed, ezért hosszú távon biztos a veszteség.


Ha nem lenne zöld és ugyan annyi lenne a két színből akkor 50% lenne az esélyed. Így hosszú távon 0-ra jönnél ki. Viszont sosem lehet tudni, hogy mikor jön egy 6pirosas széria. Ergó ez a módszer instant veszteség.

2017. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy ezt a módszert akarom használni. Egyébként már 100x leírták itt gyakorin, olvastam sok helyen. Azért mondtam hogy nem vagyok rá kíváncsi. Tudom én.
2017. jan. 9. 14:32
 7/16 A kérdező kommentje:
A kérdés az hogy cselekednének e valamit annak érdekében hogy ne tudjak nyerni többet. Egyébként már megkérdeztem őket, várok a válaszra.
2017. jan. 9. 14:34
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem cselekednek semmit, mert már mindent megtettek azzal, hogy úgy találták ki a játékot, hogy hosszú távon MINDIG A KASZINÓ NYER. A szerencsejáték esélyek játéka. Minden játékban van egy bizonyos esélyed nyerni és egy jóval nagyobb veszíteni. Lehet, hogy jön egy rövidebb szerencseszériád, de az NEM FOG KITARTANI így, ahogy a kérdésben lefestetted. Megismétlen, nem kell semmit cselekedniük, hogy meggátolják a folyamatos nyerőszériádat, mert már a múltban megtettek mindent.
2017. jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Remélem úgy van ahogy mondod :)
2017. jan. 9. 15:30
 10/16 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van. El fogod veszíteni a családi vagyont. Vagy egy-két hét után feladod, amikor már tízszer annyit vesztettél, mint amennyit nyertél.
2017. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!