Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehetettek e úgy vadászgép...

Lehetettek e úgy vadászgép pilóta hogy nem megyek egyetemre csak gimibe van egy minimális szín tévesztésem és a 9g fájdalmas?

Figyelt kérdés
ha tod pls irj ajd tippeket
2010. máj. 28. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom, de a 9g, ha 60 kg vagy olyan, mintha 400-500 kilós lennél a repülőben :)
2010. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A "Humor" kategória egy kicsit arrébb van...
2010. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is az egyetemmel lenne probléma, hanem hogy nagyon kevés ember felel meg az egészségügyi követeléseknek. Még tömött fogad sem lehet. Nagyon szigorú feltételek kellenek.De mivel Magyarországon sok értelme nem lenne vadászpilótának lenni szerintem kell a suli plusz nyelvvizsgák.
2010. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19:38-as vagyok megint. Azt elfelejtettem, hogy a színtévesztés már kizáró ok. Pl ha hirtelen kellene reagálni, megakarod nyomni az egyetlen piros gombot, " de melyik piros gombot?!"
2010. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
már az is kizáró ok ha van tömött fogad , meg szerinted egyetemi vagy felsőfokú képzés nélkül bele engednek ülni 1 több millió dolláros gépbe. Beteg elme -_-"
2010. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!