Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek sokat kérek a ps...

Szerintetek sokat kérek a ps vitámért?

Figyelt kérdés

130 euró

-7 játék

-8gb memóriakártya (Nem reklámozni akarom, csak simán kiváncsi vagyok hogy sok-e ez az ár érte) Az "adok érte egy parízert"és hasonló ízetlen poénos emberek kíméljenek. Köszönöm.



2017. okt. 13. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen korekt ár. Vaterán rosszabb ajánlatok vannak.
2017. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csigusz27 ***** válasza:

És 2 "parízeré"?

Egyébként a parízer nem ízetlen...XD...

2017. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es köszi

2-es "Jóvanna" :D

2017. okt. 13. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, bár játéktól is függ.


Vigyázat vélemény következik:

Én ezt az egész vitás dolgot, hogy 30-45e ért lehet venni hülyeségnek tartom...Igaz, hogy most jött rá törés, de azért ennyi pénzért az ember kap már ps3-at törve.

Hiába ott a "hordozhatóság" a legtöbb ember inkább telefont nyomkodja.

Szerintem "fer" ár olyan 20-25 körül lenne

2017. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A maga idejeben nem lenne sok, de 2017-ben kezi konzolt venni szinte penzkidobas, hisz az okostelefonokra is nagyon jo jatekok vannak. Indits 100 euroval, majd hetente csokkenthetet 10-el, migmegveszik vagy neked mar nem eri meg eladni, majd inkabb elajandekozod valakinek.
2017. okt. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!