Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fnaf játékban mit kell...

A Fnaf játékban mit kell csinálni? Nem igazán világos. Nem kérek beszólásokat

Figyelt kérdés
Letöltöttem a telómra a Fnaf2-őt, majd gépre is le szeretném. Lényegében mindig kapcsolgatni kell a fényeket hogy ne jöjjenek oda? És ha már ott vannak mit lehet csinálni? Én túléltem az első napot, viszont láttam Toy Chica-t is meg Freddy-t (asszem így hívják) meg Bonnie-t.

2016. dec. 24. 18:52
 1/3 anonim válasza:
Nyugi én sem tudtam! A fnaf 1ben van oldalt két ajtó amit le tudsz zárni és meg tudod világítani.Ha a monitor aljára húzod az egeret feljön egy kamera rendszer ott az egész pizzázó kamerarendszere van ott egy ponttal mutat téged és a szereplők is láthatók a kamerarendszerbe. A kamerarendszeren tudod őket nézni mikor jönnek feléd és ha megvilágítod az ajtót és ott vannak le kell csukni
2017. febr. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fnaf-Fan-Viki válasza:

A fnaf 2-ben ha Foxyt látod akkor villogtatni kell rá a lámpát vagy csak világítani.Akkor elmegy.Ha nem tudsz világítani vagy lemerültél,vagy valaki éppen az előtted lévő folyosón közeleg.A két oldalt lévő szellőzőket is nagyon figyeld.Ha hangot hallasz figyelj merről jön és világíts a szellőzőkbe a felettük lévő gombbal.Ha látsz valakit vedd fel a maszkot.Ha toy chicát,Balloon boyt vagy Manglet látod,akkor várj a szellőző koppanására.Az azt jelenti elmászott.Ha Toy Bonniet akkor vedd fel a maszkot és várd meg amíg el megy előtted.Vannak akik bemennek a szobába ahol vagy.Ez esetben vedd fel a maszkot minél előbb és várd meg amíg elmennek.Ha későn vetted fel akkor instant halál.A zene dobozt is nézni kell,mert ha lejár akkor kijön belőle a bábu és azt nem lehet megállítani sehogy.


Ja azt kihagytam hogy Ha hallod Mangle rádióját anélkül hogy néznéd a kamerát és hogy előtted lenne vedd fel a maszkot mert akkor a szellőzőben van.Remélem tudtam segíteni

2017. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én így vittem ki:

1. kamerán csak puppetet figyeld

2. nézd a szellőzőket

3. nézz előre

4. ha baj van, akkor maszk fel

5. ha golden freddy előtted vagy a szobádban van teljesen mindegy, maszkot fel!

2017. ápr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!