Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnám a Resident Evil...

Hogyan tudnám a Resident Evil 4 mentési problémát megoldani Playstaion 2-n? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Megvettem és elkezdtem játszani a Resident Evil 4 játékkal Ps 2-n, az első mentési lehetőségnél el is mentettem a játékot, ki is írta ahogy kell, hogy a mentés sikeres volt. Másnap tölteném be a mentést, hogy onnan folytassam a játékot, de "corrupted save data" szöveget ír ki, és nem töltötte be a mentést, hanem elölről kellett kezdenem.

Közben a browser képernyőben a memóriakártya tartalmában kék ikonnal jelent meg ez a "corrupted save data" mentés, azt nagy nehezen kitöröltem, a többi mentésemet természetesen nem bántottam.

Visszamentem a játékba, ott még mindig ott volt mint lehetséges betöltendő mentés, de mivel használhatatlan volt, onnan is kitöröltem.

És innentől jön sajnos egy negatív csavar: Utána megint bementem a browser-ben a memóriakártya tartalmába és egy mentést sem jelenít meg, csak egy fekete kártya ikon van a bal felső sarokban, és ráadásul ki sem tudok lépni ebből a képernyőből, nincs lent a piros kör a "back" opcióval, és más opció sem. Csak a fekete kártya ikon, opciók nélkül a szokásos szürke háttérrel, ilyenkor mindig újra kell indítanom a gépet, hogy beadhassa a szokásos menüt. Pedig van rajta vagy 30 játékom mentése rajta az utóbbi 12 évből.

Rögtön arra gondoltam az üresség miatt, hogy letörlődtek a mentések, de betettem kíváncsiságból két játékot és ugyanonnan folytatta ahonnan legutoljára abbahagytam, tehát valójában nem letörlődtek a mentések, hanem csak "láthatatlanná" váltak (nem tudom jobban megfogalmazni) a browser kártya menüből. Tehát rajta vannak, csak nem mutatja őket.

A lényeg: Lemez nélkül, belépsz a browser-be, ott pedig a memóriakártyába, és ott a kártya ikonján kívül üres képernyőt látok, se mentések, de még lépési opciók sincsenek, hogy ki is léphessek belőle.


Mit csináljak, hogy újra mutassa az ikonokat, és kitudjak lépni a kártya browser képernyőből? Nyilvánvalóan a Resident Evil 4 mentése tett be, ez egyértelmű, de mit tehetnék, hogy a probléma megoldódjon? Nem is érdekel már annyira a játék, hanem csak a mentéseim ikonjait kapjam vissza és ki is tudjak lépni a menüből. Segítsetek!



2017. okt. 14. 13:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!