Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CSGO-ban Hogy lőhetnék jobban...

CSGO-ban Hogy lőhetnék jobban Deagle-vel?

Figyelt kérdés
Mindig is imádtam a fegyvert de sosem tudtam vele jól lőni. De már meg akarok vele tanulni lőni. Van itt aki nagyon jól lő vele? ha esetleg van, hogy tanultatok meg vele jól lőni? :D

2017. okt. 15. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Én css "profi" vagyok, szerintem tudok adni pár tippet, ami segíthet.

1. Nyugodtság. Sosem szabad elsietni a lövésed, mert ha egyszer mellé lősz ha gyorsan lövöd a második golyót félre fog hordani.

Nem kell ultragyors reflex, nem kell egérrántással csinálni. Tudod hol az ellenfél, határozottan fejmagasságba tarts kb egy szögbe rá és utána lőj csak.

Ha úgy érzed teljesen a célkeresztbe tudod húzni a fejét meg kell állni a lövés előtt (egyhelyben állni) mivel akkor pontosabb lesz a fegyver.

2. Amit gyakorolni kell inkább az a side move. Állsz -> Egyet lősz, egy picit oldalra mozogsz (míg a felrúg a fegyver) -> megállsz: így a második lövésed már szintúgy haláli pontos lehet. A mozgás meg segít hogy téged ne lőjenek addig le.

3. Csak nagyon közelről tüzelj gyorsan. Ha közép/távol van mindenképp a 2. pontban leírtat csináld (és az legyen az alap). Az sem probléma, ha a gyors ütemű tüzelést teljesen elfelejted. Inkább álló helyből pontosan csináld.


De az egész lövésrendszer mit sem ér taktikai mozgás nélkül. Ha például d2 befutsz középre late, amikor tuti van awp, akkor lőhetsz bárhogy. A helyezkedésre fordíts nagy hangsúlyt. Tanulj meg védekezni rendesen.

Ha jól védekezel jobban is fogsz lőni. Mindenki szid magyarok közül (mert nem értenek a játékhoz) de jól campelni kellene megtanulni először. Ha jól campelsz utána már érezni fogod hogy töröd át az ellenfél védekezését is, mivel te is tudod hogy kell védekezni.

A védekező fél mindig előnyben van. Ezt próbáld kihasználni.

Nem lesz egyszerű, mert a kezdők nagyon bénán campelnek. De tényleg azt érdemes tanulni egy kezdőnek.

2017. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Elkezdem akkor gyakorolgatni :D
2017. okt. 15. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy jó gamer egér sem árt hozzá...+ úgy kell beállítani az egér érzékenységet, hogy neked jó legyen... pl ha gyors pontos kezed van, akkor lehet gyors az egér, ha gyors de remegős, akkpr jobban jársz egy lassabb egérbeállítással, ha meg lassú a kezed, akkpr játsz mással ahol több sikerélményed lehet :D
2017. okt. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ASUS Cerberusom van
2017. okt. 16. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:
2500dpi vel már egy kimondottan lassú egérnek minősül, fps-re nem használnám.
2017. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szembetalálkozol az én overwach-os RAZER DeathAdder Chroma-mmal, te még célzol mikpr én már futok tovább egy headshot után...
2017. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem nincs 20k forintom egy sz*ros egérre életem is van. :)
2017. okt. 16. 20:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs de ez ellentmondás...
2017. okt. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!