Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezzel a statisztikával milyen...

Ezzel a statisztikával milyen játékos vagyok a World of Tanksban? (tapasztaltak véleménye érdekel)

Figyelt kérdés

5 éve regisztráltam és az alatt 11 ezer csata. A statisztikáim teteje így néz ki tankokkal, csaták szerint sorrendbe rakva. De ez a pár kép jobban megmutatja:


[link]

[link]


Most kb 1 évet kihagytam, nem játszottam, de az új lakótársam megtudtam hogy WoT-os, ezért felraktam és azóta szoktunk menni szakaszban szeptember eleje óta, heti pár napon, napi pár órát.

Ja és élvezetből játszom a játékot, nem célom pl soha 10-es tankot venni, egy 8-asom is csak azért van, mert egy haverom rábeszélt, akinek szintén volt, hogy így mehessünk szakaszban. Az örömért játszom, régen is főleg barátokkal együtt, nem az anyázásért. De igyekszem egyszerűen csak jó lenni, pl nekem a legfontosabb, hogy minél többet sebezzek csatában és akkor tartom magam jónak egy csatában, ha többet sebeztem, mint amennyi a járművem életpontja. (ezekkel nem kell egyetérteni, csak mondom)


Csak őszintén, mert az érdekel. Köszi előre is!

23/F



2017. okt. 16. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Oszinten mondom, hogy fogalmam sincs.
2017. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
wotinfo.net-en beírod a neved és kiderül
2017. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi! De tényleg olyanok válasza érdekel, akiknek van véleményük, saját gondolatuk ebben.
2017. okt. 16. 19:35
 4/11 Brandon41 ***** válasza:
Ezekből nem lehet normálisan megmondani, a wn8 alapján lehet igazán megmondani valakiről hogy milyen játékos. wotinfo-n (nem a magyar wotinfo-n). Ha megnézted, ott ki is írja a wn8 szám alatt. Azon az oldalon azt is meglehet nézni, hogy a különböző tankokkal milyen jó vagy meg sok más dolgokat.
2017. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
átlagos vagy az alatt kicsivel, normális pingel és fpsel bárki képes erre, de a wot egy szerencsejáték semmi más
2017. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Privátban közben kisegítettek azzal, hogy nem azok az értékek számítanak, amiket én írtam hanem ilyen WN8 érték vagy Efficiency értékek.


Azok nekem itt vannak:

[link]


Ez alapján?

2017. okt. 23. 17:55
 7/11 anonim ***** válasza:
piros,sárga,zöld,kék,lila te zöld vagy egy átlagos zöld már csak az a kérdés hogy az rng mennyire kedvel vagy szopat amúgy én is átlagos zöld játékos vagyok, bár én szakasz nélkül nyomom és azért így könnyebb mert általában a szakaszozókat szopatja az mm
2017. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Te egy egész jó játékos vagy. Nem kiemelkedően jó és pláne nem unicum, de azért bőven átlag feletti.

Persze az is sokat befolyásol még többek közt, hogy milyen tank ágakkal nyomulsz, vannak olyan tankok, illetve tankágak, amikkel lehetetlen jó wn8-at csinálni, más tankok meg a WN8-at húzzák egy profi játékos kezében.

Az unicum játékosok többnyire szívesen nyomulnak magas tierű medekkel, obj 140, tvp50/51 stb.

2017. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi az újabb válaszokat!


Szovjet heavy, amerikai TD, német TD, német közepes. Ezekkel van a csatáim 90%-a.

2017. nov. 6. 15:08
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha ezekkel húztad, és gondolom első fiókod, akkor nincs okod panaszra, fekszik neked ez a játék.

Ha a WN8ra mégiscsak szeretnél kicsit ráfeküdni, tudom neked ajánlani az orosz medeket (különösen 9-10 tierben veszélyesek). Prémium tankként nagyon jó wn8 húzó az amx1357f, illetve jól hozza a kreditet, de gondolom pénzt nem fogsz rákölteni. Ez egyébként egy nagyon gyilkos kis ketyere, én nagyon imádom. :)

2017. nov. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!