Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A South Park The Fractured...

A South Park The Fractured But Whole-hoz fog készülni magyarítás?

Figyelt kérdés

2017. okt. 21. 11:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
Hivatalos biztos, hogy nem.
2017. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
16%

#2: Egy szlovén barátomnak hoztam szóba a rajongói magyarításokat, és ő nem is értette, hogy miről beszélek.

-Ne mondd, hogy nálatok nincs ilyesmi!

-Nincs. De miért nem játsszátok eredeti nyelven a játékokat?

Nem akartam mondani, hogy azért, mert magyar ember nem hajlandó nyelvet tanulni... :(

2017. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
biztos lesz, de szerintem legkorábban jövőre.
2017. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Feliratra gondoltam, szerintem tudom mivel akarok játszani, tudok angolul csak éppen nem annyira hogy élvezzem is a játékot:)
2017. okt. 22. 00:45
 5/24 anonim ***** válasza:
31%
második hát te elég nyomi lehetsz. 21.század és még korhatárokról írkál XD Amúgy is az csak egy figyelmeztető jelzés semmi más, nem úgy működik mint a dohánybolt hogy nem mehetsz be. A következő az igaz, a magyarok nem nagyon szeretnek Angolul vagy Németül tanulni. Azért ezt a 2 nyelvet írtam mert a többi nyelv csak felesleges lenne.
2017. okt. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Gondolom te is a 18 alattiak táborát erősíted. Az pedig abszolút baromság, hogy az angol és német nyelven kívül más felesleges. Ha beszélsz angolul és mellé tudsz még egy idegennyelvet felsőfokon beszélni akkor a fizetésed akár a duplája is lehet. Például a skandináv nyelvek ilyenek, de akár egy francia, kínai vagy orosz is akkorát emel a karriered amit el sem tudsz képzelni.
2017. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
23%
És magyarázd már el nekem légy szíves hogy a fizetésnek meg az ehhez járó juttatásoknak a nyelvtudásért mi a tököm köze van a feltett kérdéshez ? :D kit érdekel ez meg hogy mennyi nyelvet tudsz alapjáraton nem ez volt a kérdés :D
2017. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
68%

nem az a lényeg hogy tudsz e angolul vagy sem ...én tudok mégsem akarom angolul végig vinni mert a magyar nyelv választékosabb ...

(Pl ha filmet nézel angolul és utána ugyan ezt magyarul a filmek 70% nál sokkal jobban érzed át a filmet magyarul és sokkal szórakoztatóbb ..kivéve a horror filmeket az angolul jobb )

Az előző South park játék is magyarul sokkal választékosabb és élvezetesebb volt mint angolul ....mert az angoloknak nincs ennyire választékos szó kincsük ...szóval aki ez miatt fikázza a másikat az csak bújón el a hülyesége mögött mert ha tényleg tud angolul tudja hogy mért élvezetesebb magyarítva egy játék (főleg ez) :)

2017. okt. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
31%

#9: "...én tudok mégsem akarom angolul végig vinni mert a magyar nyelv választékosabb ..."

Szerintem nem tudsz angolul. Ha olvasnál eredetiben angol irodalmat, nem írnál ilyet.


"ha filmet nézel angolul és utána ugyan ezt magyarul a filmek 70% nál sokkal jobban érzed át a filmet magyarul és sokkal szórakoztatóbb"

Marhaság. Iszonyatos félrefordítások vannak az összes magyar szinkronban.


"...mert az angoloknak nincs ennyire választékos szó kincsük"

Újabb marhaság. A tervezett "A magyar nyelv nagyszótára" 110 ezer magyar szót fog tartalmazni, az Oxford English Dictionary több, mint 600 ezret. Mindkettő csak a definiált szóalakokat tartalmazza.


"...szóval aki ez miatt fikázza a másikat az csak bújón el a hülyesége mögött mert ha tényleg tud angolul tudja hogy mért élvezetesebb magyarítva egy játék (főleg ez)"

Magyarul is képtelen vagy hiba nélkül leírni egy mondatot, de osztod az észt, hogy mennyivel jobb, mint angolul.

2017. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

Valószínű, hogy lesz magyarítás de leghamarabb kb. 1 év múlva.


#10 csak, hogy én is beszálljak a vitába ami itt a kérdés válaszolása közben kialakult. Lehet, hogy van 600ezer szavuk de nem használják tehát nem választékosabb a beszédük, míg mi magyarok "kevés" szóval rendelkezünk, de kb (hasra ütve) 90%-t használjuk.

És eléggé szomorú, hogy már a helyesírásba is belekötsz pedig nem tudsz semmit az okáról. Nyugodtan belém köthetsz ha ez boldoggá tesz. Én nem sértésnek szánom ezt csak vélemény nyilvánításnak.

2017. okt. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!