Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MMORPG felhozatal?

MMORPG felhozatal?

Figyelt kérdés
Elszeretnék kezdeni egy mmorpg-t, van is egy-kettő ami tettszik (Guild Wars 2,WoW,Black Desert). Csak nem tudok dönteni,a gw-t, wow-t próbáltam a BD-t még nem, sok pozitívat hallottam róla, tényleg ennyire jó?

2017. okt. 21. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
WoW-nál jobbat nem találsz úgyse.
2017. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én az mmorpg-k közül a bd harcrendszerét szeretem a legjobban, mert a képességeket gombkombinációkkal kell aktiválni: pl. shift+jobb egérgomb, q+bal egérgomb, és hasonlóan a metin 2-höz nem kell kijelölni az ellenfeleket hanem egyszerre mindenkit támadsz akihez hozzáér a kardod. Sajnos(bár engem nem is zavar annyira...) abban is hasonlít a metin 2-höz ,hogy sokat kell majd grindolni ahhoz hogy fejlődhess. Black desertben talán minden több időbe is kerül mint a másik kettőben. Nem lehet teleportálni ezért jobban teszed ha keresel vagy veszel egy gyors lovat, de az elején nem könnyű jó lovat szerezni. Nagyobb szinten az egyik legjobb grind helyért elég sok időt kell hajózni hogy odajuss. Az egész világban nyílt PvP van ezért bárhol megtámadhatnak. Egyszóval minden egy kicsit nehezebb/realisztikusabb.

Főleg ezekben tér el a black desert a másik kettőtől és az átlagos mmorpg-k től. Ez alapján talán könnyebb eldönteni hogy a bd mennyire neked való.

2017. okt. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: nyilván a wow az egyik legjobb mmorpg, 2004től folyamatosan fejlesztik, és havidíjas. Amit elfelejtettem mondani, hogy inkább casual szinten gondolkodok játékok terén (naponta max 1 órát játszok). Ennek tudatában nem biztos,hogy megéri nekem 4 ezer ft költés havonta ennyi játék időre.

Szemben a többi kettő nem havidíjas.

Második: köszi a leírás, kipróbálom mindenképpen, és ha megtetszik akkor meg is veszem

2017. okt. 21. 22:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Ott a Tauri WoW az ingyenes és csak magyarok vannak a szerveren :) Amúgy GW2 sem rossz de nyilván nem egy WoW szintű játék.
2017. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 LeonScottKennedy ***** válasza:
Ha naponta 1 órát játszol akkor inkább ne mmorpg-t keress, azok nagyon időigényesek, napi 1 óra édeskevés, főleg, ha klánnal mentek raidozni, vagy valamilyen eventre, amik már alapból legalábbb 2-3 óra alsó hangon, és akkor még nagyon keveset mondtam. Keress inkább sima rpg-ket, amikkel szépen lassan a saját tempódban tudsz haladni.
2017. okt. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

XD x-y-nál jobbat nem találsz úgy se.

Nos ezt tuti gyerek írta. Én csak annyit mondok próbálj ki minnél többet, ami kicsit is felkelti az érdeklődésedet. Hiszen minden ember más (izlésben is stb).


Wow s lol pl számomra kuka.

Sok játékot kipróbáltam.


3 évig koptattam kezemet az előző mmo-ban, jelenleg pedig Blade and Soul-t nyomom amióta EU ba is bejött. Az előtt TW-i szeró és oroszon néztem körbe.


Black dessert nekem pl nem tetszett, az ismerősök is csalódtak benne.

Gyönyörű grafikával adták el kb.


24/N

2017. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5#-nek igaza van. Mmo is "hosszú hobbi".

Vannak olyan helyek felénk is, hogy fullosként se nyomjuk le 1 óra alatt.


Anno lvl 45-n kényelmes 3 órát szánt rá az ember s laza volt a maxot tartani cuccban is stb.

Most minimum 4-5ó max cuccal átfutni a jelentős helyeket +EXPezek A heti raidek meg kitolódnak hétvégére.

Ha meg másik hobbimat veszem elő, akkor csak 4pályára megyek.

Grafika s szobrászat +varrás. (rendelésekre is)

Párommal kockulunk, de talizunk is.

(5éves kapcsolat - realba ismertük meg egymást s mutatott mmo kat ^^ . Én meg rászoktam, alkotói szemmel is nézem a game t)

2017. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Még az a szerencse, hogy a GW2 nem egy wow szintű játék, akkor elég kevesen játszanának vele...
2017. dec. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!