Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends? Elegem...

League of legends? Elegem van? Rankeden miért nem kaphatok magam szintű társakat?

Figyelt kérdés

Én vért izzadok, hogy elérjem azt rohadt silvert.

1 win kellet volna, hogy promóba klerüljek. Erre kapok egy rakás szar csapatot. Az előbb mentem egyet megint ugyanaz.

89 lp-ről 50-re mentem vissza.

Ha a rendszer magam szintjén lévőket ad, akkor miért kapok álllandóan feeder szarokat? A csapatomban 2 sivleres volt.

Nem igaz, hogyha fejre állok, akkor se fogok kijutni ebből retked bronzból.

Persze most meglesyz kapva a nagy diamondosoktól, hogy hiába van szarrá feedelve a tristana meg ww, akkor is lelehet 1v5-özni velük.

Ha valakit érdekel szivesen elküldöm neki üzenetbe a legutóbbi meccsem, hogy meglássa miért vagyok kiakadve teljesen.



2017. okt. 22. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. Ez még mindig csak egy játék. Tudom, nehéz elfogadni, de ez tény.

2. Keress magadnak társat, duo-val messze könnyebb az élet, tapasztalat.

3. Lehetőleg olyan karaktert vigyél, ami tankos(abb), de viszonylag jó a sebzése, mint Volibear, Vi, Garen, Renekton, Warwick, Darius stb.

"Bronzban az adc lehozza a meccset" opciót kb el lehet felejteni, mert jó eséllyel senki nem védi be team fightnál.

2017. okt. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ireliázni szoktam. B2-ből már kijutoitam vele.

Premade társsal voltam.Mondjuk csak úgy behívtam egy embert a barát listámról, mert láttam, hogy silver és azt hittem tud is játszani. Tévedtem.A rendes premade társaim nem értek rá.

2017. okt. 23. 09:21
 3/11 anonim ***** válasza:

meg kellene tanulni lasthitelni mert az nagy advantaget ad a gameban es meg kellene tanulnod meta champeket jatszani ezek nem veletlen vannak a metaban ori az eros es teamfightban ilyen szinten mindenki ignoralja a ball-t azt ottvan a 4-man ult es meg kell tanulni jatszani a jatekot nem csak hulyulni aztán sirni hogy rossz a team.

ori viktor zed egyik sem ez de bronzba nem nagyon kell vele tudni jatszani hogy egy fed embert oneshotolj meg hat ugye buildelni kell tudni nincs 1 buuild amit lehet tolni mindnen matchen

2017. okt. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem elküldheted az adatokat a meccseidről... Kíváncsi vagyok.:)
2017. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen mentalitással nem is kell feljebb jutnod, pont ott vagy, ahova való vagy
2017. okt. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A "duo társal egyszerűbb"-re csak annyit, hogy világ életemben soloztam, és itt vagyok plat tetejében...

Amíg magadtól nem vagy olyan szinten hogy feljebb juss, nem is fogsz... Ne azt várd hogy lehozzák a segged.

Btw az egészre meg csak annyit, hogy az enemy is ugyanúgy veszít mint ti, csak amikor ti veritek őket, nem tűnik fel.

Amúgy véleményem szerint jungle/mid-el a legegyszerűbb kijutni gold/platig, mivel iszonyatos map controlod van.

Ne figyeld a csapatod, fókuszálj a te részedre, farm/laning, juss előnyhöz aztán majd lesz valahogy.

Tény hogy vannak olyan meccsek amiket esélytelen megnyerni, de 1 nap múlva már nem is emlékszel majd rá te hát ne stresszeld túl.

2017. okt. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ma meglett a silver5 .

Szóval már nyugi van.

Mikor nem full kuka csapat van, akkor lehet nyerni

2017. okt. 23. 20:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Szoval csak mazlid volt, es lehoztak

Az sw rossz

Majd jovore nem lesz

2017. okt. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen biztos lehozták. 1 meccsen volt mikor szarul teljesíttem.

Értsd 13\9 azon kívül mindenben megvolt a carry.

2017. okt. 24. 15:42
 10/11 anonim ***** válasza:
linkeld be az accountodat batran es akkor a tenyek beszelnek es nem kell felni hogy mi itt veletlen lenezunk teged meg elhordunk mindennek amikor te sokkal jobb vagy
2017. okt. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!