Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért dropol a h1z1?

Miért dropol a h1z1?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A h1z1 nevű játék nálam óriásikat dropolja az fps-t, pontosabban amikor 5 percnél tovább játszok elkezd ilyen 80-90 fps-ről leugrani ilyen 4-5 másodpercig 15-20ra ami nagyon idegesítő, főleg ha csata van..

Készítettem twitch-re egy clipet, hogy megmutassam mi is a konkrét bajom, a videón kb. mikor elérek a fához akkor látható ez a "jelenség" Valakinek valami tipp?

Gépem:

i5 6500

8 gb ram

GTX 1050 ti

Szerintem nem a konfiggal lehet a baj, vagy nem tudom, mert más játékba ezt nem csinálja, egyszer csinálta a PUBG-ba, de utána egy alapos gép "kifújás" után megoldódott, itt viszont folyton ez van, ha játszok vele..



2017. okt. 23. 21:26
 1/5 A kérdező kommentje:
a clip: [link]
2017. okt. 23. 21:26
 2/5 anonim ***** válasza:

Kevés ram, megzabálja a játék, folyton betelsz, az a bajod.

+8GB ram megoldja a gondot.

Manapság játékokhoz már erősen ajánlott a 16GB ram.

2017. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vágom, csak nem igazán értem, mert haverom 6 gb rammal tolja és neki pl. semmi ilyen nincs :s meg nálam minden full lowon van, így se nagyon megy :/ de próbáltam windows 10en ott még rosszabb volt szerintem.. Most win 7 ultimate van fent, de ugyanazt csinálja mint a klippen :s de köszi szépen! ment a zöld!
2017. okt. 23. 23:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek early acces gamek. Nem véletlen...

Pubg pedig még rosszabb. Full optimalizálatlan.

16gb ram ajánlott a folyamatos játékhoz. És ezt úgy mondom, hogy nem full grafon játszom.


Haverod meg a 6gb rammal szerintem azért nem droppol, mert végig fullba van 15-20 fps-e. Abból már nincs szíve elvenni a játéknak :D

De komolyra fordítva a szót, 6b rammal csoda, hogy elindul.


Majd ha egyszer ezek a játékok elérnek oda, hogy teljes game-ek legyenek akkor lesznek validak a minimum és ajánlott gépigények. Addig minimum a duplája kell mindenhez.

2017. okt. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vágom! :D Akkor majd valahogy kihúzom így, max majd újítok +8 gb-ot már úgy is kell lassan :D Köszi szépen a válaszokat! Ment a zöld mindenkinek! :)
2017. okt. 24. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!