Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends feltörés?

League of Legends feltörés?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem mennyire gyakori, hogy feltörnek egy lolos accountot? Egy kicsit pánikba estem mostanában mert a felhasználó nevem (amivel belépek a játékba) elég rövid 5 betűs, a jelszóm viszont nagyon cifra 16 karakteres, és van benne minden, kis betű,nagy betű,szám,spec karakter. Külön email címre regisztráltam,amit sehol nem használok. Egyedül az a fránya felhasználónév szúrja a szemem,amit ugye nem lehet megváltoztatni :( Azért féltem ennyire, mert a több mint 2 év alatt ,rengeteg időt öltem bele, szinte az összes hős megvan, sok-sok skinnel, és nagyon szíven ütne ha valamikor egyszer csak eltulajdonítanák tőlem :(

2017. okt. 26. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem számít hogy rövid a felhasználóneved. Sőt már az sem hogy hosszú és nehéz a jelszavad. A feltörések 99%-ának semmi köze az oldal elleni támadáshoz, hanem a felhasználónak szerzik meg a jelszavát valamilyen kémprogrammal, hamis weboldallal, vagy más módon. Ekkor pedig teljesen mindegy hogy milyen a jelszavad mert te magad adod meg vagy szerzik meg tőled, így bármit is tartalmaz, azt úgyis megkapják.


Feleslegesen aggódsz a felhasználóneven, mert nem azon múlik.

2017. okt. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sose a LoL szervereit támadják, elég hozzá egy kamu weblap, ami hasonlít az eredetire, odavágják alá az ingyen RP/skin stb feliratot, majd te szépen bepötyögöd a nevet, jelszót, melyik régióban vagy, mi az ellenőrző kódod és mi rá a válasz stb. (mert erre aztán nagyon szüksége van a riot-nak, akinál ott van titkosítva, de tényleg) és kész. Az ember a saját hülyesége miatt kiadja a fontos adatait.


Itt lényegtelen a jelszó hosszúsága, vagy épp a felhasználóneved.

2017. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! Akkor biztonságban tudhatom az accountomat, mert 100% hogy nem látogatok ilyen oldalakat :) Mondjuk egy Authenticator-t igazán betehetne a riot a mobil alkalmazásukba, úgy mint ahogy a blizzard csinálja :D
2017. okt. 27. 12:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem izgulsz rá a "Free RP" és a "Free Boosting" kifejezésekre, akkor nem kell tartanod, hogy ellopják az accod.
2017. okt. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!