Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dead Space játék sorozatnak...

Gulyasleves:3 kérdése:

Dead Space játék sorozatnak van össze függő története, vagy nyugodtan elkezdhetem a 3. részt (mert csak ez van meg eredetibe)?

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdjed.
2017. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kezdheted, de van összefüggő története, legalább az összefoglalót olvasd el az első 2 részről.
2017. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha elfogadsz egy tanácsot az elsővel kezded! Nem csupán a történet miatt hanem azért mert szerintem az volt a legjobb! A második rész is nagyon jó volt de a harmadik...nos végig nyomtam egyedül majd coopba és ez mikrotranzakció amivel elcseszték a játékot teljesen kikészített! Meg alapjába véve sz*r az egész úgy ahogy van! Mármint Dead Space mércével mérve! De ez csak az én véleményem!
2017. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Messze az első rész a legjobb. A hangulat, a helyszínek, a para-faktor, minden. A 3. rész már csak egy sima akciójáték, egy pillanatig sem féltem benne.
2017. nov. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én végigvittem mindhármat, de a barátom csak a 3. részt játszotta velem coop-ban. Hát fogalma sem volt róla, hogy mi is történik. Nem ajánlanám a 3. résztől kezdeni.
2017. nov. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem már az első rèsz is egy sima lövölde volt csak sötètben, meg a vègtagokat kellett lőni. Rohadtul untam, egyáltalán nem volt fèlelmetes, de ettől függetlenül èn sem ajánoanám a 3. Rèsztől, haverom aki szerette nesèlte hogy q sztori összefügg.
2017. nov. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
második részben is volt multiplayer játékmód sokan szídják én azt valahogy élveztem! ha "profik" ellen játszottál úgy hogy ők voltak a szörnyek akkor 1-2 helyen kellemesen parás volt a játék! Amúgy egy nagy bajom van az egész játékkal ami az első részben még elviselhető volt de a másodikban és a harmadikban már unalmas és lejárt lemez! Az hogy úgy próbál félelmetes lenni a játék hogy jumpscarere építi a horror faktort 70-80%-át! Második részben már szabályosan lehetett tudni hogy honnan ugranak elő a szörnyek
2017. nov. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!