Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a Life is strangeből...

Ha a Life is strangeből készülne egy sorozat vagy film, milyen színészeket képzelnétek el a szerepekre?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne ha készülne belőle valami sorozat vagy több részes film. Ezt a történetet kár lenne kihagyni. Ti kiket képzelnétek el?

2017. nov. 3. 23:53
 1/4 LeonScottKennedy ***** válasza:

Főszereplőnek Ellen Page tökéletes lenne.


[link]


Rachel szerepére mondjuk Olivia Dudley.


[link]


Chloe meg lehetne Natalia Dyer.


[link]

2017. nov. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Olyan jó lenne ha készülne belőle valami sorozat vagy több részes film."

Készült belőle sorozat, ugyanis egy epizodikus játék.

"Ezt a történetet kár lenne kihagyni."

Nem is hagytam ki, végigjátszottam.


Szerintem borzalmas ötlet. Mi értelme lenne egy interaktív játékot átírni egy passzív filmmé, amit csak nézni lehet? A játék-dramaturgia különben sem működik a film dramaturgiája szerint, és vice versa. Pl. hiába jó sorozat a Stranger Things, játékban egyszerűen nem működne.

2017. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Filmként kár lenne kihagyni. Nem mindenki játszik videójátékokkal. Nem is ismerik sokan ezt a jó történetet. Ezek a videójátékok amúgy is olyan jó történetekkel bírnak mostanában, hogy pár film megirigyelhetné. Igen jobb játszani vele, mert egyes dolgokat mi irányítunk, de filmként több emberhez eljutna.

Sorozatból vagy filmből videójátékot csinálni teljesen más, mint fordítva és nehezebb is szerintem. Nem is ezt kérdeztem.

2017. nov. 4. 16:09
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen Ellen Page illene ide, de a Beyond two soulsban azért jobban.

Natalia nekem túl ártatlannak néz ki.

2017. nov. 4. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!